Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyen több önbizalmam,...

Hogy legyen több önbizalmam, ha csúnyának tartom magam?

Figyelt kérdés
Egyszer azt gondolom szép vagyok, de mikor nézek videókat rájövök,hogy nálam sokkal szebb lányok vannak...
2018. márc. 19. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A videókban, neten, újságokban látható emberek sokszor nem természetes állapotukban láthatók.

Ha szoktál videókat nézni, akkor nyilván te is láttál már egy csomó sminkelőset, és tudod, hogy a legtöbb szereplő (akár netes önjelölt sztárok, akár színészek, modellek) nagyon durva sminknek köszönheti a kinézetét, és valójában köszönő viszonyban sincs a megcsinált arca a természetessel.

Ha szépnek gondolod magad, akkor biztosan az vagy. Nem kell másokhoz hasonlítani magadnak. Főleg nem olyanokhoz, akiket csak virtuálisan látsz.

2018. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szépség baromira relatív. Ízlés kérdése. Lehet te szépnek tartod magad, a kiszemeld pasinak más az ízlése és meg sem akar ismerni. Vagy csúnyának látod magad, közben meg álmaid pasijának pont az ideálja vagy.

Szóval sose másokhoz mérd magad!

2018. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig nekem sem volt önbizalmam es csúnyának tartottam magam. Azonban elgondolkoztam rajta, hogy attól függetlenül, hogy nincs tökéletes arcbőröm, hajam, testalakom és még sorolhatnám... Meg kell magamban találnom a szépséget! Ha először nem is kívül akkor belül mindenképp! Rájöttem ha jobb kedvem lesz és mosolygok, nem azon agyalok, hogy hogy nézek ki, hanem már ezzel szebb vagyok, ahogy mosolygok. Valakinek már ez is elég. Pl.: Megdicsérik a mosolyod, vagy Mennyire jól áll a mosolygás! Stb.

Aztán jöhet a külső. Külsőleg tudunk ellene tenni. DE nem sminkkel és egyebekkel! Mindenkinek a természetes szépsége a legszebb és az is áll neki általában a legjobban! Nekem nagyon sok idő kellett, hogy legyen önbizalmam, de mostmár van és akármikor rossz kedvem visszagondolok ezekre! Hidd el lesz olyan fiú (nem is egy) akinek te leszel a legszebb!! ;) Nem mellesleg a szüleidnek mindig is te leszel a legszebb! :)

2018. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!