Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te szépnek tartod magadat?

Te szépnek tartod magadat?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 08:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%

Rengetegen mondják milyen szép lány vagyok nem csak fiúk imádnak a kisgyerekek is , mert mindíg barbi babának hívnak a felnőtt nők is mindíg megdicsérnek hogy nagyon szép vagyok ,lettem. de nem. Otthol a tükörbenézve , igen, azt mondom , hogy hálát adok az égnek , hogy egészséges a bőröm és szimmetrikus szinte teljesen az arcom mert nincsenek elváltozásaim, a hajam is szép fényes és nagyon nagyon hosszú. Ami tényleg mint első és utolsó dolog ami nagyon tetszik magamon.

De mikor kilépek az utcára , akkor már van viszonyótási alapom . És amikor meglátok egy szép lányt , akkor teljességgel azt érzem hogy ő mennyivel szebb csinosabb divatosabb nálam mert megteheti hogy minden hónapban új ruha stb .és én nem mindíg engedhetem meg magamnak. És sokkal kevesebbnek érzem magam e miatt.

Nem akarok a legszebb lenni , de valljuk be , hogy saját magunkon elég nehéz "elhinni " meglátni a szépséget , mert mindíg hasonlítgatjuk magunkat máshoz és még ha mondják is hogy szépek vagyunk elég hihetetlen. Ha nem mondja senki úgy sajnos még jobban. Az emberek a kinézetükön jobban észreveszik a "hibákat". Én is meg lehet te is ,meg te is. Ezen meg nehéz változtatni. Szóval bizonytalansággal együtt tartom magam "szépnek " . Abszolut de nem határozottan.. és amúgy is azt mondják a szépség relatív :

2019. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki szép a maga módján. Mindenkiben lehet valami szépet ès különlegeset találni

Sajnos engem sokat bullyingoltak gyerekként meg tinikènt így már nem tudom magamat anélkül megitélni hogy eszembe ne jussanak a régi rossz emlékek

Sokszor beszólogatnak random idegenek is az utcán mert eléggé kirívó az öltözködèsem (picit barokkos, vámpíros és csupa fekete meg csipke)

Na meg nagyon karakteres az arcom.

Ezek miatt a jegyek miatt lehet akár csúnyának de szépnek is nevezni. Csak izlés dolga.


Én is így vagyok vele. Van amikor egészen türhetőnek már már szépnek érzem magamat (főleg ha koncertre megyek vagy valami ilyesmi) de az esetek nagy részében olyan semlegesnek. Se nem csúnyának se nem szépnek. Inkább furának

2019. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem
2019. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Változó. A tükör előtt néha egészen szépnek látom magam de ha meglátok egy fényképet magamról sírhatnékom támad.
2019. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, elégedett vagyok magammal.
2019. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Igen.
2019. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nem
2019. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
én igen elégedett vagyok magammal :)
2019. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
haha, hát nem :)
2022. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!