Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire zavaró, ha egy...

Fiúk! Mennyire zavaró, ha egy lány push up melltartót hord? Vagyis: kis mell, vagy nagy mell a nyerőbb?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy buliban vagytok, táncoltok, élvezed, hogy a lánynak nagy melle van.

Aztán amikor szexre kerül a sor, akkor kideül, hogy csak a melltartó nagyobbította a mellét.

Nekem speciel jó a 70A is, de a 70B is. Csak anyám vett egy nagyon pushup-ot, ami tényleg nagyon megnagyobbítja a mellem.

Mennyire akadtok ki egy ilyen csalódás esetén?


2010. júl. 18. 17:27
 1/7 Akitöl anyud óva int válasza:
100%
Hát nagyon b@szod. Én sem tömködök zoknit a gatyámba, hogy több legyen a kapás.
2010. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez csak akkor számít ha pl szexelni akartok mert akkor elég kiábrándító hogy mennyivel kissebb. amúgy nem szeretem a nagy melleket, csak ezolyan mintha átvertek volna
2010. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon gáz mikor megismerek egy nagymellű lányt és aztán kiderül hogy nincs is akkora melle...


ha kis melle van egy nőnek azzal alapjában nincs semmi baj, de ne akarjon átverni. utáljuk az ilyet, szerintem mindenki igy van ezzel.

2010. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy push up melltartót is jól ki kell tömni,hogy ekkora különbség legyen..ez már gáz lenne szerintem. Alapból az nem baj,ha kicsik megemeli a mellet és szép dekoltázst csinál,de ne tünjön 3*akkorának mint a valóság
2010. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nagyon b@szod. Én sem tömködök zoknit a gatyámba, hogy több legyen a kapás.


:D Egyett értek.

2010. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy nem kis mell vagy nagy mell tetszik... nekem a szép mell tetszik.

Legyen csinos vele a hölgy, az az igazi. Barátnőmnek kis melle van, de mivel pici, filigrán alkat, nem is lenne olyan szép nagy mellekkel.

Egy szélesebb vállú, vagy ívesebb formájú nőnek persze jól állnak a nagyobb mellek.

2010. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?
2010. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!