Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én egy 11 éves lány vagyok...

Barbi0220 kérdése:

Én egy 11 éves lány vagyok aki 73.2kg hasam 94cm mell bőségem 107cm karom 31cm lábam 62cm. Mit javasoltok nekem? Nagyon le szeretnék fogyni. Üdv: barbi0220

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11 évesen ne nagyon akarj fogyni. Még biztos fogsz nőni (hány cm vagy most?), és akkor arányosabban oszlanak majd a kilók. Inkább menj és sportolj sokat. Azzal formásodsz, valamennyi le is megy, de normális határokon belül. Ja, a nasikat és cukros üdítőket iktasd ki, mert - hacsak nem betegség - azok az okai a 70 kilódnak.
2011. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hajjaj...és még csak 11 éves vagy!térj át normális táplálkozásra szerintem.egyél természetes ételeket,gyümölcsöket zöldségeket.és hagyd abba a csoki és édesség és kenyér evést.igyál sokat,sportolj...mert ha így folytatod felnőtt korodra nem lesz jó.nem tudom hány centi vagy de egy 25 kg le kellene adnod.kérdezhetsz még ha nem világos valami!:)
2011. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

tornázz...

nekem ugy ahogy segít...

ha most elkezded (és rendesen csinálod) talán nyárra le is tudsz fogyni...

2011. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én most 29 éves vagyok, 62 kg. 11 évesen kb. 80 voltam. 14 éves koromra meguntam, hogy kövér vagyok és elkezdtem kiiktatni a vacsorát, helyette almát ettem, és 3x hetetnte futni jártam. Először nehéz volt, de meg lett az eredménye, három hónap alatt lement 20 kiló, aztán fél év alatt még 10, mert 14 évesen már 90 kiló voltam.
2011. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat még várok segitséget nagyon hasznosak a válaszaitok
2011. márc. 28. 20:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mintha saját magamat olvastam volna 4-5 évvel ezelőtt. :) Nem fogyózni kell,nem is lenne egészséges,hiszen még növésben vagy. Annyit tehetsz-és ettől biztosan fogyni fogsz,hogy:

-Rengeteg folyadékot iszol,ez csökkenti az éhséget,és gyorsítja az anyagcserét,ami azt jelenti hogy nem fogsz hízni annyira,mivel nem szívódik fel minden tápanyag a szervezetedben

-Egyél sok zöldséget,gyümölcsöt! Főleg estefelé,lefekvés előtt.

-Próbáld meg kerülni a cukros-lisztes-zsíros ételeket,tésztákat,sütiket,stb... Nem azt mondom,hogy nem ehetsz,csak mondjuk hetente egyszer engedheted meg magadnak.

-Ha eddig napi 3-szor vagy kevesebbszer ettél,napi többször,de kevesebbet egyél,a nagy adagokat sok kicsire elosztva.

-Ha nassolni támad kedved,egyél gyümölcsöt,vagy ha édességet szeretnél,rágózz inkább.

-Ha nagyon elszánt vagy,és gyorsabban szeretnél fogyni,sportolj valamit! Fuss,biciklizz,táncolj,de az is elég,ha bezárkózol a szobádba,és fél vagy egy órán keresztül zenére ugrálsz(tehát nem kell profin táncolnod,csak úúgy... a ritmusra,vagy ahogy érzed :D ) Ha ez túl nehéz eleinte,akkor sétálgass este vagy napközben lendületesen fél vagy egy,vagy ha bírod tovább,több órát.

Nekem ezek váltak be,remélem tudtam segíteni neked is a tapasztalataimmal :) Jó fogyást!

2011. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

csak simán azzal is lehet fogyni hogyha a fehérkenyeret pékárut, pogácsákat kakaóscsigát stb nem eszel hanem helyette barna kenyeret, zsemlét, hogyha teljesen kiiktatod a csokit, müzliket, cukriot, gyorséttermi kajákat stb, naponta minimum 1 órát sportolj. hosszú távon, meglesz az eredménye.

vagy írj rám priviben és msn címet is cserélhetünk, korodbéli vagyok, énis fogyókúrázom szívesen adok tanácsokat meg kérdezhetsz is! :)

2011. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A csoki teljes kiiktatásának tanácsát meg ne fogadd, nem szabad! (legalábbis, ha szereted, nem kell). Ehetsz, csak mondjuk hetente egyszer kétszer pár kockát.
2011. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
60%
felüléstől lemegy a hasad,én naponta 50et csináltam,eleinte nehéz volt,izomláz meg minden,de aztán nem volt már probléma
2011. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 nellikehh válasza:
hát szerintem ne vacsiz 6 után meny el futni meg ilyenek én pl 11 vok 49-50 kg 165 cm vékony és én szerintem járj tornázni meg ilyenek én is szktan járni edző terembe meg futni esténként meg szedek vitaminokat meg ilyenek remélem beváli :) ;)
2011. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!