Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ennek a lánynak a...

Fiúk! Ennek a lánynak a teste/ez a lány tetszik/bejön nektek? 10-es listán hány pontot kapna tőletek? Nem és életkor is érdekelne! Instagram (iskra) instagram.com/iskra? Igshid=zuayt0xbqltn

Figyelt kérdés
Mostanában kevesebbet sportolok szívproblémák miatt és hasonló lettvaz alakom (mivel egész életemben sportoltam és ahhoz volt a testem szokva). Én lehet valamennyivel véknyabb vagyok de hasonlóak az arányok. Csak azért kérdezem mert a pasik még mindig ugyanúgy érdeklődnek mint amikor vékony voltam és nemtudom hogy tényleg tetszem e nekik vagy csak ennyire ki vannak éhezve általában. Nyugodtan írjatok kemény kritikát akár ha úgy gondoljátok

2019. nov. 19. 16:20
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nekem sem az ideálom, de dekoratív, inkább azt mondom, túl méretes hozzám. Nem az arányok miatt, hanem összességében.

Aztán kérdés, te mennyire vagy az a körte alakú. Jó, ha fenékben erős a lány, de kinek, hol a határ...

Nekem bejönnek az alacsonyabb, kissé zömök lányok, pár +kilótól még cukik.

2019. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mivel jól ért a fotószerkesztéshez, ezért nem is tudok releváns véleményt mondani.
2019. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nagyon szexi
2019. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit vastagok a combjai a hasához, derekához képest. Pár kilót még megengedhetne magán. úgy +10-zel arányosabb lenne.
2019. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!