Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az miért van hogy...

Szerintetek az miért van hogy a fenekem kerek és formás, mellem meg szinte nincs is?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban vékony voltam, még fenekem se volt, de ahogy formásodni kezdtem egyre jobb alakom lett. Bár igaz mellem nincs, ezért alakról se beszélhetünk.
2019. nov. 23. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
De agyad sincs ezek szerint, a kérdésed és a leírásod alapján. Biológia órán te nem vettél részt sose? A mellméret genetika kérdése. De ha nagy mellméretet akarsz, akkor hízzál kb. 30 kg-t.
2019. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok nagyot, csak azt hogy legalább valami legyen.

Köszi hogy ilyen kedves vagy, biztos lelki problémákkal küzdesz. Hízni meg nem fogok, nem lesz malac.

2019. nov. 23. 11:27
 3/12 A kérdező kommentje:
*leszek
2019. nov. 23. 11:27
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért küzdenék én lelki problèmákkal? Talán, mert nem rávilágítottam, hogy mennyire buta vagy? A saját tudatlanságodat orvosold inkább, kérlek.
2019. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jav. Talán, mert rávilágítottam...


A nem szócska oda nem kell.

2019. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta, csak nem értem hogy mellel miért nem áldott meg a jó isten, és engem ne sértegess.
2019. nov. 23. 11:33
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Istennek ehhez semmi köze. De anyukádnak és a női felmenőidnek már annál inkább.
2019. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mamámnak is nagy melle van és anyukámnak is. A dédmamámat már nem tudom mert születésem előtt meghalt. Az apai nagymamámnak is nagy melle van.
2019. nov. 23. 11:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretek a genetika szóval dobálózni, de ez bizony az.

Saját példám (ki nem szarja le :D): Anyum cicis, kerek csípővel, nagyanyám szintén ilyen jónő volt. Másik nagyanyám szintén. A lánya, aki az én nagynéném ugye, fiús alkat. Mell, csípő nincs, popó lapos, kicsi, lányának viszont van csípője, de melle nincs. :) Nekem van mellem, csípőm nincs, fenekem alapból kicsi. Valami mix lettem. Hogy hogyan, nem is érdekel.

A melled méretét pedig akkor sem biztos, hogy tudsz növelni, ha felhizlalod magad - ki tudja, kiből van benned több, lehet az ük-ükszülőd klónja vagy :D

2019. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
Mert a kettőnek nem sok köze van egymáshoz. Nekem is olyan seggem vagy hogy beszarsz, mellem meg alig. Sokaknak meg bazi nagy melle van és lapos feneke. Ez a 2 testrész teljesen függetlenül fejlődik egymástól.
2019. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!