Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy más lányok...

Miért van az, hogy más lányok szépségétől kevésbé érzem magamat szépnek?

Figyelt kérdés

Alapjáraton sokan mondják, hogy szép vagyok, és igazából annak is látom magamat. De például nagyon kicsik a melleim, viszont így is elfogadom őket, mert arra gondolok, hogy legalább feszesek, jól állnak a ruhák, szép izmos hasam van mellette, stb... Aztán ez addig tart, amíg meg nem látok egy szép nagy mellű lányt, és elkezdem utálni emiatt a saját testemet. És olyankor egyszerűen nem tudok arra gondolni, hogy milyen pozitívumai vannak az én testemnek, csak azon pörög az agyam, hogy miért nincs nagyobb mellem, miért nincs nagyobb mellem..

De nem csak a mellemmel vagyok így, hanem úgy bármilyen testrésszel.. Szépnek érzem magam, amíg nem látom, hogy mások is szépek. Pedig nem érzem őket versenytársnak, meg semmi ilyesmi.



2019. dec. 3. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Fejben van gond. Nem ártana szakwmberrel beszélned, mielőtt eluralkodik rajtad.

Hiszen te attól nem vagy kevesebb, hogy más is szép.

2019. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Én is így vagyok. A különbség az, hogy nekem meg nagyok a melleim, és irigylem azokat, akiknek kicsik.
2019. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 22/L
2019. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Talán nincs nagy önbizalmad. Ezen a legtöbb nő átmegy fiatal korában, de ahogy telik az idő annál jobban el fogod fogadni magad. Lehet hogy más lány melletted érzi ugyanezt, csak nem tudsz róla.

Nekem pl soha nem volt feszes hasam pedig sportoltam. Később már elfogadtam. Ilyenekre gondolok. Végül rájöttem hogy az kell kihangsúlyozni ami szép, és ne máshoz hasonlítsam magamat. Ezért is tartom hülyeségnek mikor mindenki testhezálló farmaerban mászkál, mert rendben hogy ez a divat, de vannak lányok akiknek kifejezetten előnytelen.

Van egy régi sampon reklám ahol a lányok bemennek egy mosdóba, mindenkinek más a haja. Göndör, egyenes, hosszú, félhosszú, és hallani hogy mit gondolnak. Kiderül hogy mindegyik a másik hajára vágyik.

Kicsit ez a génjeinkben is benne van :)

2019. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Tele van ellent mondással az egész szöveged, önbizalomhiányos vagy és túl sok szabadidőd ilyen b..romságokon agyalni.

Egy elhízott d..sznóhoz képest meg királynő vagy. Akkor most mi van?

Ezért sincs semmi értelme a másik emberhez hasonlítani magunkat.


Az utolsó mondatoddal meg szembe közpted magad, és kiderült, hogy csak végig hazudsz magadnak.


Hanem érzed őket vetélytársának, akkor mi is a problémád?

Saját magadnak se vallod be, hogy full irigy vagy rájuk, de könnyebbek rávágni, hogy szépnek érzed magad. A fenéket.

2019. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Biztos fiatal lehetsz,hogy ilyen pitiáner dolgokon filózgatsz majd ha te is negyven leszel mint én akkor magasról teszel majd arra hogyan nézel ki meg hogy másoknak erről mi a véleménye.


F.

2019. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!