Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban torz a világképem, ha...

Valóban torz a világképem, ha szépnek látom az Instagram modelleket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem igazi a képek nagy része, de attól még szép.

Nem követek senkit, nekem nincs is Instám, de van néhány modell, akinek néha megnézem a képeit, mert szépek a helyek, jók a kompozíciók, szép a lány.

Szeretem az esztétikus dolgokat, a szép embereket.

A smink is lehet művészet és az önkifejezés egy formája, pláne ha magas szinten űzik. Néhány beauty bloggerina képeit is nézem (a videókhoz nincs se időm, se türelmem), és attól, hogy nem valóság, még tetszik, amit csinálnak, mert jól csinálják.


Nem akarom utánozni (semmilyen közösségi profilom nincs, sehol sem osztok meg képeket, ill nem is fényképezem magam), és nem is érzem magam ettől betegesen kevesebbnek.


Az utcán is megnézem a szép embereket nemtől függetlenül, persze nem feltűnően, nekem se esne jól, ha engem bámulnának.

Illetve aki kimondottan tetszik, azt néha le is szoktam rajzolni, mert tetszenek a vonásai.

Egy időben a párom egyik lány ismerőséről rajzoltam/festettem több képet, mivel olyan érdekes arca van, tetszett. Az egyiket aztán oda is adtuk neki.


Illetve a sógornőmnek is mindig megmondom, mikor találkozunk, gyönyörű, mivel tényleg az.

Ettől nem vagyok se irigy, se kevésbé hetero, mert mint emert látom szépnek, de nem vonzódom a nőkhöz szexuálisan.


N


2019. márc. 19. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennek semi köze a párkapcsolatokhoz. Amúgy, azt csinálsz, amit akarsz. Jogodban áll nézni.
2019. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem mondható torznak, amíg tudatosítod magadban, hogy ez nem valóság.Szerintem is sok minden van fent, ami művészi értéket képvisel, csak az a baj, hogy egy nagyon jelentős réteg nem erre hasznàlja, hanem hamis kép mutatására, irigységkeltésre, és ez meg is teszi a hatását.Aztán aki ezekre ràfüggött, azt érik a csalódások sorban a valóságban.

Itt is számtalanszor látok dekoratív lányokat, hogy a pasik àtlagosnak vagy àtlag alattinak bélyegzik őket, na itt kezdődik a probléma, és a torz világnézet.

Csak arra már nincs lehetőségük, hogy ráébredjenek, a fotókon lévő instalányok kinézete is illúzió, nem létezik.

2019. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem torz, mivel tudod, hogy ezek nem a valóságot tükrözik. A szép kompozíciót nézed, nem pedig azt, hogy jujjjénisilyenakaroklenniiii. Ezzel nincs baj.
2019. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
47%
Nem, dehogy. Én is szépnek látom őket.
2019. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsó mondatodat szomorúan olvastam...


F/42

2019. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mit, utolsó?


Hogy nem vagyok irigy, vagy hogy nem vagyok biszexuális?


Nem látom, mi ebben az elszomorító.

2019. márc. 19. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Én nem vagyok instap csa, de hasonlóan nézek ki, amolyan cicababa vagyok. Sötétbarna haj, hófehér bőr, izmos test(DE NEM kockahas meg NEM óriás bicepsz, csak módjával); festett szempilla és csillámos szemhéj, élénk pink rúzsok, csüngőbüngő ezüstszínű ékszerek, szexi feszülős ruhák. Kedvenc színeim: rózsaszín, türkizkék, piros, fekete, fehér, narancssárga, lila, zöld, pink, akár többszínű tarka ruhák stb. De nem követek senkit és én magam se instázok, csak így nézek ki, és magamat nem fotózom(néha-néha fényképezem magam, ha rámjön a hoppáré, de csak a mobilomon tartom a képeket, nem teszem fel sehova), csak a trendeket követem, pl. festett köröm stb., meg hasonlók.
2019. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Az utóbbi!
2019. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Maga az hogy szépnek látod egyáltalán nem baj, én pl nagyon szépnek látom az elfeket vagy erdei nimfa szerű lényeket de tudom hogy csak úgy mint az instán szép photoshoppolt képek, ezek se valósak de attól még magát a szépségét értékelhetem anélkül hogy utánoznám.
2019. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az
2019. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!