Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vissza adjak a cipő árát vagy...

Vissza adjak a cipő árát vagy le lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy kínai üzletben magamnak egy cipőt 6000 ft-ert

Az üzletben úgy éreztem hogy jó a lábamra

Viseltem egy napot és úgy érzem hogy nagyobb egy számmal és a bokámat sem tartja rendesen

Ha Vissza viszem holnap a blokkal akkor vissza adjak a pénzt vagy levásárolhatom?


2019. dec. 3. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem hordtad utcàn, akkor igen vissza veszik.
2019. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha utcán nem viselted akkor levásárolhatod.
2019. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Már hordtad. És eleve semmi hibája, csak rosszul választottál.
2019. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmiféle törvényi kötelezettségük nincs a visszavételre - de ha akarják, megtehetik....
2019. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk kabáttal volt így. Meg lett véve az üzletben, aztán hazahoztam, és anyukámnak kicsi lett.


A blokkal másnap visszavitte, és ugyan az árát nem kapta vissza, de levásárolhatta ugyanabban az értékben.

Így még jobban is járt, mert nemcsak kabátot vásárolt, hanem zoknikat, kis ajándéktárgyakat is.

2019. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 vàlaszoló, de ez egèszen màs.

Anyukàd gondolom nem ment el benne vásàrolni stb. Felpróbàlta, nem lett jó, vissza vittétek.

De egy utcàn hordott cipőt nem fognak visza venni. Nem tehetik ki a polcra új cipőként. Hasznàltat meg nem árusíthatnak.

Csak akkor veszik vissza, és vàsárolható, ha nem volt utcàm vele!

2019. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ha lemosóm akkor nem látszik hogy voltam vele utcán
2019. dec. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!