Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akik nem gondolják...

Lányok, akik nem gondolják magukat szépnek: mi az, ami nem tetszik magatokban?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagy orrom. Nincs babaarcom.
2019. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem tetszik
2019. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az alkatom nem arányos, a csípőm nagyon széles, máshol viszont ahhoz képest vékony vagyok. (Egyszer visszanéztem egy kiránduláson készült képeket és konkrétan ha comközéptől-térdtől lefelé nézem a lábamat, teljesen normális; deréktól felfelé a felsőtestem is normális; de ami a kettő között van... Konkrétan elhízottak látszom, pedig nincs rajtam sok felesleg (a kép készültekor meg még kevesebb volt)

Ezen kívül van egy nagy (értsd: kb. 4-5 cm) anyajegyem, amit nem győzök takargatni, meg a kulcscsontomat is eltörtem és hülyén forrt össze, szóval most van rajta egy pukli. Bár ez utóbbi zavar a legkevésbé erről a listáról.

Aztán jön az arcom. A szemöldökömnek nincs semmi íve, tipikusan az a szemöldök, amit hiába szedsz ki akárhogy, nem lesz jobb. Ráadásul emiatt kicsit fiús is az arcom.

És ami a legjobban zavar: asszimmetrikus a két szemem. Az egyik kicsit lejjebb van és ott a szemhéjamból több látszik, mint a másik szememnél, és ez sajnos elég feltűnő.

2019. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Arc: túl pufi (nem vagyok túlsúlyos meg semmi, mégis pufi arcom van), ez miatt amikor mosolygok az a "ránc" nagyon mély. Kicsi és rejtett a szemem, az orrom túl széles, nagyon lent van a szemöldököm, kicsi a szám és oldalról lapos.

Test: ronda alakjuk van a lábujjaimnak, széles a lábfejem, nagy a bokám és a térdem, vastag a vádlim, nincs szép alakjuk a combjaimnak. Alig van derekam, kicsi-közepes a mellem.


Amin tudok változtatok (pl. helyes étkezés, sport stb)

2019. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Haj: nem igazán találom azt a fazont illetve hosszt ami jól állna hiába vasalom/göndörítem stb... (ja és eszméletlen zsíros)

Arc: nekem is ilyen kis kövérkés arcom van, pedig nekem sincs semmi problémám a súlyommal, az egészséges tartomány első felében vagyok.

Olyan hülyén nézek ki szemüveg nélkül, valahogy fura az orrom, ilyen kerek a vége és ilyen nem is tudom leírni de nagyon csúnya a szemeim meg óriásiak, de rossz értelemben.

Zsíros a bőröm, tele van archibákkal, nincs egyenletes arcbőröm.

Alkat: körte alkatom van, tehát nagyon vékony a derekam, de a lábaim valami szörnyűek, nagyon vastagok.

2019. dec. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hideg merev arc, rejtett szemhéj, hideg szemek, rengeteg anyajegy. Hiába mosolygok, egy macskás iskolaigazgató jut eszedbe rólam.

Túl magas vagyok, és hiába vagyok csontkollekció olyan nagynak tűnök, arányosan párnázva mégnagyobbnak, minden eszedbe jut csak a könnyed légies nőies nem.

Csak ennyi

2019. dec. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hosszú az orrom, lapos az arcom (nincs mit megfogni rajta, ha mosolygok, akkor meg szélesnek tűnik), x lábam van, nagyon göndör szöszös hajam, ezért vasalom, az alkatomhoz képest elég nagy a mellem, amire mindenki felfigyel, és ezt utálom. Nem tudok akármilyen felsőt, kabátot megvenni, mert ami jó méret lenne, az mellbe szűk, ami meg mellbe pont jó, az vállba nagy, meg lejjebb bő. A rövid duci ujjaimat se szeretem.
2019. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
a farkam
2019. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DDKarlsson ***** válasza:
Semmi sem
2019. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!