Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, szerintetek ő szép lány?

Férfiak, szerintetek ő szép lány?

Figyelt kérdés

instagram.com/lejlonac

Csak azért kérdezem, mert nagyon hasonlítok rá, de magamról nem szeretnék képet küldeni.

Mielőtt valaki azt mondaná, hogy plasztikázva van, régóta követem és semmi nem mű rajta, a szája se, meg semmi, 17 éves muszlim/német lányról van szó. Tehát tuti nem “műnő”.


2019. dec. 8. 21:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően szép, de tényleg sok a smink és a szemöldöke is lehetne egy kicsit természetesebb. Ha hasonlítasz rá, de ezeket nem csinálod, akkor szebb is vagy, mint ő.
2019. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. A félvérek gyakran szépek.
2019. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem műnő? Egy Barbi baba természetesebb mint ő
2019. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanilyen szám van és nem mű:) Mit árulna el az rólam hogy követem? Az instagram nem facebook, hogy csak az ismerőseinket lessük, én szívesebben nézem szép lányok képeit mint hogy milyet szart a szomszéd juliska gyereke. Érdekes a válaszok, amiket írtok, mert én még sosem kaptam negatív kritikát igazán, pedig eléggé hasonlítok a linkelt leányzóra
2019. dec. 8. 21:22
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek biztos bejön, de az nem én vagyok.

Negatívot meg azért nem kapsz mert soha mert mindenki csak nyáladzik a neten:) Nincs dislike lehetőség se a facebookon se az instán, regényt írni vagy hogy sz.r a kép senki nem fog. (és ez nem csak rád igaz, hanem bárkire...)

2019. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus guminő.
2019. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
#15 de ezt nem a neten gondoltam, hanem élőben. Rengeteg pozitív visszajelzést kapok, 20-60 éves korosztályig kb😂
2019. dec. 8. 21:53
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

15 vagyok

Szabad őszintének lennem? Az emberek 98%-ban nincs tartás sem arra, hogy az igazságot kimondja sem arra, hogy elviselje. Így hazudnak és ezt is várják el.


Te mondtad már valakinek, hogy nem szép? A környezetétől mindenki csak azt hallja max hogy de szép, de sajnos a valóság meg nem mindig egyezik meg ezzel.

2019. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezt valószínűleg te sem hiszed el, hogy komolyan gondolják, különben nem itt várnál megerősítéseket.
2019. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ha emberi szája lenne és normális szemöldöke szép lenne
2019. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!