Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti járnátok egy ronda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok egy ronda, de magabiztos, kedves, intelligens, széles látókörű, igényes nővel?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok a nő, csak kícáncsi vagyok.

2019. jún. 7. 23:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak ronda, de nem "visszataszító", akkor miért ne?
2019. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
31%
Erre akkor válaszolok én. Járnak, csak már nem tinik. Tehát összejön egy ilyen nővel a férfi, elveszi feleségül. Láttam erre nem egy példát. Nyilván ez még tinikorban nem tudja kifutni magát... ;)
2019. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem hogy te, járnál e :). De köszi a valaszokat, jöhetnek még!
2019. jún. 7. 23:13
 4/40 anonim ***** válasza:
8%
Igen.
2019. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Van elég gyönyörű, magabiztos, kedves, intelligens, széles látókörű, igényes lány a környezetemben, és eleve nem is vonzódnék hozzá, és nem lenne kedvem mutatkozni vele, szóval minek?
2019. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem tùl okos kérdés.Ha nem Te vagy az,akkor annak az illetőnek biztosan van valakije,tehát ámulsz azon,hogy ez hogyan lehetséges.Akkor csak Te látod rondának,de valszeg nem az,mert nekem a ronda ,de magabiztos nem egyeztethető össze.


De tegyük fel Te lennél ez a nő kérdező.Akit valaki rondának lát,azzal nem akar járni,lehet akármilyen művelt,igényes,magabiztos.Ha magadat rondának látod nem tudsz magabiztos lenni.Max,ronda,de okos tudsz lenni,magabiztos sose.Magabiztos ùgy leszel,ha a körültted lévő emberek,akárkik is azok,de erősítik benned a tényt,hogy milyen jó vagy.És egy magabiztos ember nem állítja önmagáról,hogy ronda.

2019. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
23%
*ronda ,de magabiztos nem egyeztethető össze.Abban az esetben,ha azon rugódzik,hogy akarna e járni vele valaki.(6)
2019. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
77%

Azért vannak olyan ismert ronda emberek akik magabiztosak voltak.


Zámbó Jimmy, Dobrev Klára, Demjén Ferenc, Lévai Anikó, Goebbels, Hillary Clinton stb.

2019. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem lehet vki magabiztos annak ellenére hogy nem szép. Én például tudom magamról, hogy nagyon jól kommunikálok, tudok bánni az emberekkel, művelt vagyok és vicces. És kedvelnek általában, így tényleg határozott vagyok, pedig tény, hogy nem tartom magamat szépnek és más sem lát annak.
2019. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, csak kíváncsi voltam mennyire felszínesek az emberek. Nem értem miért kell mindenbe belemagyarázni dolgokat, ahelyett hogy válaszolnátok a kérdésre.
2019. jún. 7. 23:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!