Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, szerintetek ő szép lány?

Férfiak, szerintetek ő szép lány?

Figyelt kérdés

instagram.com/lejlonac

Csak azért kérdezem, mert nagyon hasonlítok rá, de magamról nem szeretnék képet küldeni.

Mielőtt valaki azt mondaná, hogy plasztikázva van, régóta követem és semmi nem mű rajta, a szája se, meg semmi, 17 éves muszlim/német lányról van szó. Tehát tuti nem “műnő”.


2019. dec. 8. 21:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Pfujj mi ez te, ronda kacsacsőrű emlős, képzelem milyen lehet smink nélkül ez az insta lotyó.
2019. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

Szép nagyon ::))

Irigyek vagytok ::((

2019. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
A kutyáját sokkal szebb
2019. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
*kutyája
2019. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Melyik képen nincs rajta smink? Mert én mindegyiken látok rajta.
2019. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel.

Ő és ezek alapján te is valószínűleg "sztár" vagy a környezetedben: valószínűleg szép (vasalt) hajad és bőröd van, vékony vagy, esetleg edzel is, tip-top kisminkeled magad, ezzel elrejtve a bőrhibáid, kiemelve az előnyeid, valószínűleg márkás, csinos ruhákat hordasz... Ilyen helyi "sztárnak" senki nem fogja azt mondani, hogy csúnya... Egyrészt, mert kb. azonnal vissza lehetne mondani rá, hogy "ő sem szebb", másrészt a fiúk vagy nem akarnak bunkók lenni, vagy reménykednek valami numerában. Mert végül is szép, amit látnak... de azért a legtöbben érzik, hogy ez úgymond mű. Túl "tökéletes". Azt sugallja a sok smink, hogy vagy valamit nagyon el kellett rejteni, vagy nem tudott kitűnni az illető az eszével, belső tulajdonságaival, ügyességével, ezért a külsejével akar, vagy esetleg egy belül önbizalomhiányos, kívül pedig egy túlkompenzáló beképzelt nőci.

Ez a legtöbb embert azért taszítja. Itt le merem írni, ha már magad kérdezted meg, már csak azért is, mert anonim oldal... Sajnálom, hogy ezt kell mondjam. Javaslom, hogy ha edzel, egészséges életmódot folytatsz, az folytasd, de a sminkelést vedd minimálisra, és ne az ilyen lányok legyenek a példaképeid. Bízok benned! :)

2019. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Ó, elszomorító ez az utolsó válasz. Először is egy 17 éves kislány nem a példaképem, azért linkeltem őt, mert hasonlítok rá, a vonásaink. Másodszor imádom, hogy egyből a belső értékeket hozzátok fel, mintha egy igényes, különleges szép lány nem lehetne ugyanúgy okos és/vagy tehetséges, csak a szomszédlány típusúak. Pláne, hogy direkt olyat linkeltem, akin csak egy-egy képén van “sok” smink, a legtöbben minimális. A szomszédlány típusú csajaitokon több van szerintem😀 Maximum nem tudtok róla. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert kíváncsi voltam egy-egy független véleményre is, holott tudhattam volna, hogy csak lehúzni tudjátok, hiszen az ilyen típusú nők/lányok sosem állnának szóba a gyakori népével. És nem a külső, meg a pénz miatt nem:)
2019. dec. 10. 10:00
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azon semmi meglepő, hogy egy ilyen instás luvnyához sokan antipatikusan állnak hozzá. A képei pedig tipikus nagyarcú "nézd te tökéletes vagyok te meg nem" insta képek. A külső pedig szubjektív, biztos van akinek tetszik, nekem nem. Csúnya száj és szempilla, erőltetett műmosoly. De tök jó hogy hasonlítasz rá és emiatt hercegnőnek képzeled magad, tőlem max egy megvető pillantást kapnál. De az ecsetfejű instán szocializálódott kisgyerekek biztos odavannak érted.
2019. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Férfiakhoz szólt a kérdés, nem ecsetfejű gyermekekhez, nem vagyok már tizenéves. De áruljátok már el miért gondoljátok, hogy beképzelt ez a csaj? Néhány képből le tudjátok szűrni ki milyen ember? Gratulálok😀
2019. dec. 10. 15:28
 30/31 anonim ***** válasza:

Általában arcról megmondható hogy ki milyen ember, illetve a hangszín és tudod hogy ki milyen kategóriába esik.

"szép lány nem lehetne ugyanúgy okos és/vagy tehetséges"

De lehet, csak azzal hogy valaki szép és okos, de öntelt attól még nem lesz hosszútávon kibírható.


Nem mondom azt, hogy bunkó a csaj, mert nekem nem tűnik kifejezetten annak viszont azt se mondanám hogy a kedvesség sugárzik róla.

Azzal pedig nem hiszem hogy kölcsönösen sokat veszítünk, ha én nem szólok hozzá és ő se hozzám, mert ránézésre sem egymást keressük.

2019. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!