Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megsértodhet a fodraszom...

Megsértodhet a fodraszom azert, hogy pár map mulva ujra idopontot kertem hozzá, hogy alakitsa tovabb a frizuram?

Figyelt kérdés
Jo lett a hajam,csak nem olyan,amilyet a foton is mutattam és kértem. Szoltam, hogy legyen még rovidebb,de nem akarta, en pedig nem vitatkoztam,mert jo frizura lett.Kb.uolyan, mint az utolsó vagasnal.A szine is tetszik, de ott se jon elo a 2fele szín atmenete.Igy kertem tole uj idopontot,hogy tetszik, de megis szeretnem.rovidebbre es a szine is jo lenne bevallalosabbra.Nem jarok surun fodraszhoz, igy nem tudom serto-e 2nappal a munkaja utan?!
2019. dec. 8. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom h amíg fizetsz egy szolgaltatasert, addig ne sertodjon meg pláne ha nem is azt csinálta meg amit kertel
2019. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszike.en is igy gondolom csak megerosites kellett
2019. dec. 9. 00:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha emiatt megsértődik, az legyen az ő hibája, ne a tiéd.

De amúgy azzal, hogy rövidebbre akartad, ő meg mentegetőzött, önkényesen döntött a hajad sorsáról - tulajdonképpen megtagadta a munkát, amiért fizeted.

2019. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!