Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gimiben napi szintén többször...

Gimiben napi szintén többször gúnyoltak a kinézetem miatt és teljesen utálom magam, elhittem, hogy egy ocsmányság vagyok, akinél csúnxább nincs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előtte, utána sem bántottak... Napusnzint3n csűfoltak, csak ezért válogatott szemétségeket csináltak, kaját kentek a hajamba, dobáltak, beszólogattak, loptak, lejárattak. Osztályfőnök és a többi tanár tök~letesen tudott róla. A kilencedikes péntek hetedik nyelvtanóra arról szólt, hogy a jegyzetelés alatt engem dobálnak...

Mai eszemmel felállnék, beb..sznám az egyik ilyen órán az ajtót és bevonulnké az igazgatóhoz. De a szüleim nem álltak mellettem, meg gyámoltalan voltam.


Egy kezdte el... Az alakom tökéletes volt, az is máig. Igen, a fogsorom csálé volt, igen, volt fogszabályzóm is, mert engem zavart.. Migen az orromat utálom, nagy, malacorr, meg el os törött, de nincs pénzem megcsináltatni. Igen, nekem 3-szor annyi hajam van, mint másnak. De ez rossz?? Igen, nem egy szép babaarcom van, lehetne szebb, de így sincs baj vele... Összességében szebb vagyok sokaknál, de semmiképpen sem olyan ocsmány, hogy napi szinten megalázzanak és a drágalátós taná4ok csak röhögtek rajta a szüleim szerint meg, "na kátod az osztályban is utálnak". Gondolom az ofőke is ahelyett, hogy nem tett semmit, bemondta, igen, valóban maga. Hát azért volt amga, mert hiába voltam ennek ellenére kedves, segítőkész, jófej mindenkivel, egy idő után nemt udsz ezekkel jópofizni. Biztos elmomdta a nyomorult... Mert ezzel gúnyoltak... Bár nem tudom, mi baj van azzal, ha ebben az osztályban muszáj kibírnod és nem lehet vele barátkozni, cigizni, inni, drogozni nem is akartam, se nem engedték volna...


Ja és ebben hozzátett, hogy a tökeletes alakomra 16 évesen a drága gyerekorvosom szemétségből kitalálta, hogy anorexiás vagyok, azóta sem értem... Levette a fogszabinat, megalázott, beutalőt iratott, apámék tömtek, kicsináltak, azóta is ezt hallom... Nyugtatózás stb., egy éltre tönkretételről nem is beszélve. Mert Dr. Szabó Gabriella agyában 2013-ban leginkább azemétségből kipattant, higy én "anorexiás" vagyok, tönkretéve egy fiatal lány életét. Az erőszakkal a torkomon lenyomott nyugtatókat vagy a titokban az italomba kevert tudtom nélküli pirulákról nem beszélve... Ez igxanolyan ártalmas... Igaz, mert azóta sem állsz le, pofámba röhögsz te szemét, pedig már nem is hozzád tartozok. Ahhoz persze volt eszed, hogy előtte nyáron idetelefonálgattál, este 11-kor,hogy mekkora a kolégium szekrény, mert a lányod odamegy. HA lett volna eszem, te már rég nem praktizálsz, aztán röh{gj a pofámba. Hogyan írsz "anorexia" beutalót, te szémt, ha meg sem jelentem a rendeléseden? Benyugtatózni egy fitala lányt, mert ez pattant ki a fejedből és utána pofámba röhögsz?? Meg nem rudos mitől vagyok rosszul, ha egy vékony, fiatal lányt,akinrk alacsony a vérnyomása, sokat beteg, egy vérvetelnyi vértől elájul, nyugtatóval tömsz. Nem tudod, ugye?? Ezt hívják úgy, hogy visszaéltél a pozícióddal, hogy is szólsz az eskü, "nem tudom"? A szüleim is egy állatok, de téged gyerekek közé se kéne engedni!!



2019. dec. 10. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:

*kollégium; meg nem tudod


Bocsi az elgépelésekért, a többi talán érthető.

2019. dec. 10. 20:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Elárultad magad ismét!
2019. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt, és erősen javaslom, hogy menj el egy pszichológushoz, aki segít ezeket feldolgozni és magadban lerendezni!
2019. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tasz.hu ra irj. Ez visszaeles.

A szuleiddel is ki tudsz szurni: ha betegen fekszenek a korhazba,ne adj penzt a dokinak es kinyirjak.

2019. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!