Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem az olyan lányok tetszene...

Nekem az olyan lányok tetszenek akik teljesen természetesek, ott lent. Ez sztetek gáz? Nem merek erről senkivel beszélni mert furcsán néznének.20/F

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Húsz éve még majdnem minden lány szőrös volt. Szerintem ha természetesen beszélsz róla, akkor ki tudod védeni a furcsa nézéseket, mert a beszélgetőpartnered megérzi benned a szabadságot, és ő fogja cikinek érezni, hogy téged cikizzen ilyenekért. Semmiképpen nincs szó perverzióról. Ez olyan dolog, hogy nekem meg a barna lányok tetszenek, smink nélkül. Ez csak egy preferencia.
2010. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ízlések és pofonok..de mért kéne ilyenről beszélni?
2010. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs ezzel gáz, de én sem értem, miért kellene erről a barátnődön kívül mással beszélni? :)
2010. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kell erről beszélni, de néha szóba kerül pl. baráti társaságban. Bnőmmel sem tudok beszélni erről mert ő eleve furcsálja akinek bejön az ilyen.
2010. júl. 21. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!