Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Feltűnési viszketegségnek...

Feltűnési viszketegségnek tűnik, ha a lány felül csak egy sportmelltartóban megy kondizni? Ribis? Ciki?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 02:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Az elért állapotától függ.Ha klassz fitneszmodell teste van,akkor csak nyugodtan hajrá.Bár gyanítom hogy ez esetben nem született volna meg a kérdés.De ha a szokásos lakótelepi proli 30% testzsírral,akkor visszataszító és közönséges maga a látvány is,meg a téves önismerete is,hogy azt hiszi, egy olyan közegben ahol szemre megmondja az ember testzsírját a többség,ezzel az akcióval sikert arathat a nevetségessé váláson kívül.Főleg mostanában mikor mindenki diétázik és pucolja magát.
2014. máj. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, a lány már edz egy fél éve és már mondhatni formásodott :)
2014. máj. 18. 02:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez balesetveszélyes a fiúkra nézve! :D
2014. máj. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a sport mellett be is akarsz pasizni, akkor hajrá! Csak aztán ne csodálkozz, ha csak meg akarnak dönteni!
2014. máj. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha sok ilyen kérdést ír ki ahelyett hogy súlyzózna, az ciki.
2014. máj. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolom van benne feltűnési viszketegség, de ha jó a forma nála, akkor nem ciki. Legalábbis engem nem zavar.:)
2014. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"De ha a szokásos lakótelepi proli 30% testzsírral,akkor visszataszító és közönséges maga a látvány is,meg a téves önismerete is"


első hozzászóló!

megemelem a kalapom, ekkora egy marha mostanában itt nem szólt hozzá!

2014. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó, közönséges, de mégis igaza van pedig :D
2014. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem fogják cikinek tartani, ha valóban jó fizikuma van. Az első hozzászóló pedig hiába tűnik bunkónak és sértőnek, akkor is így van, amit mond.


Viszont igen, szerintem feltűnési viszketegség, és a legtöbb nőnek a napi egónövelés része ez az "ugye szép vagyok", hogy akkora darab p1csagatyában és melltartóban kell lemenni, hogy ha kicsit kisebb lenne a ruha, már nem lenne. Legalább akkor ha már genetikailag erre vagyunk programozva, hogy bámuljuk, ne szólják meg, ha tényleg bámulás éri őket. Mert érted, a férfiak többsége sem fecskében megy edzeni, de még csak nem is félmeztelenül, kivéve az ilyeneket: https://www.youtube.com/watch?v=9yYKH9K3xdQ dehát ezekről meg ugye férfiként is megvan a véleményünk.


Igen, ez a szokásos mindennapi önérzet környezetből érkező ingerekkel, visszajelzésekkel történő javításának egyik formája [link]

2014. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még a rövid nadrágnak sem vagyok híve még 40 fokban sem, mert hiába kell törölközőt használni ... szóval remélem érted, ok, hogy mindenki izzadni megy a terembe, de én nem szívesen edzenék félig csupaszon mások után egy gépen sem . Max csak ha kardió !
2014. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!