Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Női fitness teremben futnál...

Női fitness teremben futnál felül sportmelltartóban?

Figyelt kérdés

Igen vagy nem?

Ciki e ha így látszik a bőrön az izzadás?


Az edzős pólóm mindig teleizzadom, pedig speciális anyagú...


2017. dec. 21. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan idő van az utcára is úgy megyek ki futni hogy felül sportmelltartó van rajtam. Nincs ebbe semmi én szerintem, mindenki látott már ilyet. Te meg ha főleg női terembe mész ott meg aztán a kutyát nem fogja érdekelni miben vagy. Én is jártam annó fitness terembe igaz oda férfiak is jártak mert a szomszédos részben rendes konditerem volt,de egy cég volt a kettő. Oda ahova jártam legtöbb nő is simán sportmelltartóba és kisnadrágba volt a terembe, és senki nem foglalkozott velük. Olyan csajt is láttam aki képes volt egyrészes tornadresszbe menni aminek bugyis alja volt, és rohadtul nem érdekelte hogy néhány férfi odaleskelődik és erősen nézik őt. A csajnak meg nyilván ez a viselet volt a kényelmes, engem meg nem érdekel ki miben jár edzeni.
2017. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Teremben ritkán szoktam futni, de jó időben kint is így futok. Az izzadtságot meg nem kell szégyellni. Látják rajtad, hogy keményen edzel.
2017. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!