Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szőrtelenítési módot...

Alexa930 kérdése:

Milyen szőrtelenítési módot ajánlanátok ebben az esetben? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két területtel van gondom.

Az első a láb... Lábszár és comb is. Sokáig epiláltam, de sajnos állandóan benő, begyullad a szőrtüsző,valamint 3 napot sem bír ki, már nagyon látszik, és sosem lesz sima. A borotva 1 napot bír.

Hullafehér bőröm van, mellette fekete, nagyon erős és sok szőr. A szőrtelenítő krémek semmit sem csinálnak.

A másik az arc. Gondolok itt a szemöldök, bajusz, az arcom oldala ( fül melletti terület) és az áll. Itt csipesszel és epilátorral szoktam szőrteleníteni. De ezzel is az a baj, hogy 3 nap alatt visszanő teljesen.

A gyantához béna vagyok. Próbáltam hideggyanta csíkokat, de csak ragacsos lettem tőle, szőrt nem szedett ki.

És nagyon elegem van. 3 naponta minimum 2-3 órát ezzel kell foglalkoznom.

Mit csináljak? Gondolkoztam ipl szőrtelenítésen, de félek, hogy nem válna be.

Vagy kozmetikus és gyantáztassam? Úgy mennyit bírna?

Köszönöm előre is a segítséget!


2019. dec. 27. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az ipl nagyon hatasos volt, de minimum kozmetikussal a gyanta es elobb utobb kikopik a szorod.
2019. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kozmetikusnál gyantával próbálkozz meg szerintem, hátha. Talán tud valamit javasolni a szőrbenövésre is. Csak ugye ott is az a gond, hogy bizonyos hosszt meg kell majd várni a következő gyantázás előtt, és a nagyon erős szőröd látszani fog ugyanúgy...

Egyébként az IPL lehet neked a tuti, fehér bőrön, sötét szőrrel nagy eséllyel működnie kellene. Nekem a szőrbenövések is teljesen megszűntek (mivel ugye nem is nő ki a szőr), pedig egy ocsmányság volt a lábam állandóan.

2019. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hullafehér bőröm van, mellette fekete, nagyon erős és sok szőr.


IPL ideális ebben az esetben, de ne otthon csináld, hanem kozmetikusnál. Nekem is ilyen a bőröm/szőröm, lábamon remekül működött, alig pár szál nőtt vissza, azt meg csipesszel kihúzom.


A hónaljat és intim részt gyantáztatom, tavasszal viszont megyek vissza, megcsináltatom ott is. /sajnos nem olcsók a jó helyek, de hosszú távon megéri/

2019. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. jan. 2. 12:11
 5/6 anonim válasza:
Szia, ha még aktuális a kérdés én is hasonló problémákkal küzdök, nekem is nagyon fehér a bőröm és sötét színű a szőröm. Én azt vettem észre magamon, hogy ha lebarnulok, sötétebb pigmenjeim lesznek akkor kevébé lesz piros pöttyös vagy egyáltalán nem lesz. Talán összefüggésbe van az érkényeséggel... nem tudom. a lényeg, h most télen nem nagyon tudsz vele csinálni semmit, ha pedig van párod és zarva téged akkor borotváld majd nyáron feküdj ki napozni és használd újra aborotvát. Én így szoktam csinálni. (amúgy is tél van :D kit zavar egy kis szőr.. :D
2020. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
feküdj ki nyáron és használd újra az epilátort* előző válaszomat kijavítva. :) szép napot!
2020. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!