Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek helyes fiu?

Hogyan legyek helyes fiu?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok, neha megkapom az emberektol, hogy jo alakom, tiszta, pattanasmentes arcborom, es szep szemeim vannak. alapjaraton nem tartom magam egy csunya sracnak, de nap mint nap szembesulok a kornyezetemben azzal, mennyi sok szep, dekorativ ember halad el mellettem.

a hajam ki nem allhatom, kicsit novesztettem, meg a szunetben tervezek fodraszhoz menni. otthoni edzesbe is belevagtam, es igyekszem rengeteg zoldseget es gyumolcsot fogyasztani a szep, egyenletes borert.

felesleg nincs rajtam, gyakran meg is kapom, hogy hiznom kellene (177cm magas vagyok es 63kg)

konditermen is mar gondolkodtam, de azzal meg varni szeretnek.


esetleg tudtok par tippet mondani, melyekkel atraktivabb lehetnek? ugy erzem, az arcom kicsit pufi, szeretnem kiemelni az allkapcsom.

illetve, ha van nehany otletetek egeszseges recepteket illetoen, szivesen varom azokat is.



2020. jan. 1. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az oltozkodesedrol semmit nen irtal. Egy jo szett egy apolatlan csovesbol is kepes lehet topmodellt csinalni.
2020. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igyekszem a stilusomat a szettjeimben kifejezni, inkabb a letisztult, egyszinu, minta nelkuli darabokat es az ingeket preferalom
2020. jan. 1. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján, amiket leírtál magadról ("jo alakom, tiszta, pattanasmentes arcborom, es szep szemeim") nem is helyes, hanem inkább kifejezetten szép fiú lehetsz.

Miben szeretnél attraktívabb lenni? A szépnél szebb? A dekoratívnál is attraktívabb?

És mindezt csak a magadnak való megfelelési vágy diktálja avagy konkrétabb célod van a továbbszépüléssel?

2020. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!