Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúk leginkább rossz vagy...

A fiúk leginkább rossz vagy jó okból néznek meg "úgy" egy lányt?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy kicsit hülye kérdés, de már tényleg teljesen összezavarodtam... az elmúlt hónapokban többször is volt rá példa, hogy sétáltam az utcán és azt vettem észre hogy a szembe jövő fiú engem néz és esetleg mosolyog is. Pár embert már megkérdeztem erről, és azt mondták hogy ez azért van mert szép vagyok, és jó alakom van..

Ha ez igaz, akkor miért van az, hogy ha már kezdek közel kerülni egy fiúhoz, akkor csak úgy lelép és egy idő után már egyáltalán nem is keres? Vagy ha nekem tetszik valaki, és próbálok jeleket adni hogy bejön akkor semmi sem lesz az egészből?

Kivel van a baj?



2020. jan. 2. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez azért lehet, mert sportot csinálsz a társkeresésből.
2020. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

17/f

Magamból kiindulva szerintem csak félnek attól hogy közeledsz, lehet hogy azt hiszik megvicceled . Nem veled van a baj. Az is lehet hogy rájön nem vagytok egy hullámhosszon. Bár en örülnék egy ilyennek ha valaki közeledne de ez magánszoc probléma. Hehe :D

2020. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1: szerintem nem űzök sportot a társkeresésből, mert a visszautasítós dolog csak 2x fordult elő kb 3 év alatt..
2020. jan. 2. 21:58
 4/6 A kérdező kommentje:
2: lehet hogy igazad van... próbáltam lassan közeledni, érdeklődni iránta meg ilyesmi, persze nem azonnal, de lehet még így is "megijedt"
2020. jan. 2. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
#21.58 Akkor mit keres a kérdésed a Sport kategóriában?
2020. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a külsős tetszik nekik még nem akarnak kapcsolatot.
2020. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!