Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tud már zavarni,...

Miért nem tud már zavarni, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Elmúltam már 20 éves, és még soha nem volt párkapcsolatom.

Bár nem vagyok tipikus szépség, én sosem láttam magam különösen csúnyának, de nemrég a barátaim felvilágosítottak, hogy szerintük nem vagyok jó csaj.

Az a furcsa egyébként, hogy a nőismerőseim sokszor megdicsérnek, hogy szép vagyok, de a pasiknak valahogy nem jövök be. Mostanra viszont már le is tettem a dologról, hogy kapcsolatom legyen, és ez egyre kevésbé zavar.



2020. jan. 3. 16:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy ugyan lett volna néhány alkalmam pasikkal összejönni, akik kezdeményeztek nálam, mind tipikus felnőtt gyerekek voltak, és az agyamra mentek.
2020. jan. 3. 16:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem egyszer én is eljutok erre a szintre. Engem még rosszul érint a csúnyaságom.
2020. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem nőttél még fel, ha ilyen gondolatok vannak a fejedben. Csúnyán fogalmazva hamarosan aládvág valaki rendesen, és megjön a kedved mindenféle dologhoz. Hidd el. Így lesz.
2020. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Rengeteg pasi ismerős mellett gyűjtött tapasztalatom alapján egy férfi számára egyetlen kritérium van: az, hogy a nő ne legyen kövér. Ha ez megvan, onnantól kezdve a legcsúnyább nőt is jó nőnek tartják. Úgyhogy el ne hidd már, hogy te csúnya vagy!


"nemrég a barátaim felvilágosítottak, hogy szerintük nem vagyok jó csaj"


Ugye tisztában vagy azzal, hogy ezek nem a barátaid? Ilyet még akkor sem mondunk egy barátnak, ha igaz, már csak azért sem, mert a szépség szubjektív dolog. Pl. a világ legszebb nője, Palvin Barbi sokaknak nem tetszik. WTF???


A gond az lehet, hogy nincs önbizalmad és nem kezdeményezel. Kb. 1000 nővel folytatott eszmecsere után nyugodtan állíthatom, hogy a pasik töketlenek, sem a szép, sem a csúnya nőknél nem mernek kezdeményezni, pedig ha a nő lép, szinte mindig kiderül, hogy bejön a pasinak.

2020. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Huha van bak a valszokkal...

Kepzeld el a kover nok is tetszenek valakinek. Ezt az egesz mizeriat ugy hivjak hogy izles. Abbol pedig annyi fele van ahany ember.

Palvin Barbi nem a vilag legszebb noje, nem kehet ilyet kijelenteni.

Szep, sot gyonyoru de nekem nem a zsanerem. Persze attol meg nem rugnam le magamrol :)

Szoval kedves kerdezo, mindenkiben van valami ami miatt “szèp”.

Ha az csak egy jo lab, vagy jo sejhaj na bizony mi pasik mar hasra tudunk esni tole, ha masra nem is csak egy jo alkalomra.

2020. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem nőttél még fel! Kezdetnek megtenné ha nem úgy néznél magadra, hogy "csúnya vagyok" A nem vagy jó csaj és a csúnya vagy nem ugyanaz, csak abban egyeznek, hogy mindakettő tág fogalom és mindkettő hatalmas közhely. Szegény Palvin Barbi biztosan csuklik, hogy ennyien említettétek. Majd megemlítem neki. (ismerem személyesen a drágaságot ;) Szóval pont ezért nincs ilyen, hogy a "világ legszebb csaja" Mert mindenkinek más tetszik.. De bejössz a pasiknak, csak nincs önbizalmad és csak a rossz dolgokat vezsed magadban észre. Amíg nem fogadod el magad, olyannak, amilyen vagy, addig sem pasid nem lesz, sem pedig siekres nem leszel, mert minimális önbizalom bátorság az élethez is kell, pl. egy jó munkát megkapni.. Gondolkozz el ezen nőjél fel és lásd magad másképp.Biztos van benned olyan, ami előnyös, és ami jó.Legyen ez afegyvered a paiszásban. Sok sikert! Sok önbizalmat kis bátorságot, szexi ruhát, egy üveg pezsgőt kívánok neked ;)
2020. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Felpontoztalak titeket. :)

2020. jan. 5. 03:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Latom😉 17%
2020. jan. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Mások véleményét nem tudom befolyásolni. :)

2020. jan. 5. 14:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha itt írogatsz ki ilyeneket , attól szép nem leszel.Változtass a külsődön! Mi olyan csúnya rajtad ? Ha annyira akarsz pasizni , akkor dobd fel a külsőd, járj el buliba , társaságba ,és ismerkedj , valakinek úgyis tetszeni fogsz . ( Ha nem is a világ legjobb pasijának)
2020. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!