Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MŰKÖRMÖSök! Házilag húzhatok...

MŰKÖRMÖSök! Házilag húzhatok még egy réteg fedőlakkot a zselés körmömre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy gyakran fekete, vagy sötétebb árnyalatú a körmöm, és kb. 2 hét alatt totálisan lekoptatom róla a fényes réteget, vagy alaposan összekarcolom. Márpedig én szeretem, ha szépen csillog. Arra gondoltam veszek egy olcsóbb UV lámpát meg egy fedőlakkot, aztán úgy másfél hét elteltével ráhúzok egy réteget. Szabad ilyet csinálni?
2020. jan. 8. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Átlátszó körömlakkal rá lehet menni, az egy működő megoldás.


A lámpából kiindulva viszont te fényzselét szeretnél rá. Az nem úgy megy, hogy ráken, lámpa, kész. Ott elő kell készíteni a köröm felületét, illetve a lenövésnél össze kell reszelni az anyagot, a saját körmöt elő kell készíteni.

Ha szeretnéd ezt te csinálni, akkor beszéld meg a körmösöddel, hogy mutassa meg mit hogy kell, mit kell venni és akkor két alkalom között tudod magadnak frissíteni.

2020. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok én semmi különöset (3 hetente járok egyébként körmöshöz), csak egy kis fényt. Nem elég, ha csak egy lemosóval áttörlöm, és a lenőtt részre nem, csak a többire felkenem azt a lakkot, és lámpázom? Sima átlátszó körömlakkot próbáltam már, hát az 1 nap alatt szó szerint lehámlott. A géllakk úgy látszik simán ledobja.
2020. jan. 8. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gél lakk a sima körömlakkot nem dobja le, az teljesen biztos, én is használom minden gond nélkül.


A fenyzselé már kötött fenyzselén viszont nem tapad meg, fel kell bolyhozni a felületet.


Amúgy a jó minőségű fedő gél lakk nem kopik meg egy hét után. Milyet használ a körmösöd?

2020. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ááá, értem, na pont erre voltam kíváncsi. Nem tudtam, hogy mi kerül utolsó lépésként fel (pedig több mint 10 éve járok körmöshöz). Azt gondoltam működik ez olyan egyszerűen, hogy csak rákenek még egy réteget, és kész. Formára reszelés után fel szokott kenni valami büdös cuccot, aztán ecsettel a "hússzínű" zselét, és arra szokott lakkot, díszítést tenni, majd a végén azt a fényes réteget. Azt hittem az is csak géllak. Crystal Nails cuccokat látok nála egyébként.
2020. jan. 9. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fényzselét tesz a végén. Jelezd neki, hogy gyorsan kopik a fénye. A Crystal Nailsnek is van vagy 5 felé fénye, érdemes mást kipróbálni.

Én pl a cool top gélt használom, ebből van direkt sötét színre való dark verzió is.

2020. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen türelmesen válaszoltál, és informáltál. :)

Mindenképpen jelzem neki, hogy gyorsan kopik a fény.

2020. jan. 9. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!