Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek valóban annyira...

Szerintetek valóban annyira gyönyörű nő a világszépe Mikó Fanni?

Figyelt kérdés

Szerintem a szája kimondott csúnya, a mosolya számomra taszító.

Szerintem vannak nála sokkal szebb magyar nők. Persze ez szubjektív.

Véleményetek?


2020. jan. 11. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen tucat no. Pesten vegigmegyek egy nagyobb utcan, szembe jon velem egy tucat ilyen.
2020. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon szep lany!!! Nagyon szep szabalyos babaarca van es noies kisportolt teste.

N/38

2020. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csúnya, de számomra nem is ez a szép. Nyilván a szépség szubjektív meg relatív is. A képek alapján, amit láttam róla valahogy nem természetes az arca, a szája mintha töltve lenne, műszempilla, az arcformája is valahogy furcsa. Összességében nem választanám legszebbnek az biztos.
2020. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Tizen kettő egy tucat.

Szép lány, de a legszebb, biztos nem.

2020. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan képei amin tényleg szép, de van elég sok rosszul sikerült is.

Szerinten nem versenyre való.

(ismerek egy tanárt aki tök így néz ki)

2020. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Én csak azon gondolkozom, hogy az ilyen versenyeknél miért csak az ilyen sablonos, lóarcú “szépségek” kerülnek ki győztesnek?

Teljesen mindegy, hogy Szarvas Andrea, Gelencsér Timellácska vagy most ő, - mindegyik ugyanúgy néz ki. Ugyanaz a klónozott műmosoly, kapafogak és alacsony agyi kapacitás.

Utcán sétálva látok sokkal szebb vonású magyar nőket, - persze a többségüknek meg sem fordul a fejében, hogy ilyen keretek között mutogassák magukat.

Egyáltalán nem nagy újdonság, hogy országunkban az ilyen jellegű versenyeken egyáltalán nem a szépség számít, - csak az, hogy kiből lehet egy újabb, futószalagon gyártott kamu-“luxibukszi” megélhetési influencert kreálni.

2020. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem alapjáraton szép csaj lenne és biztosan nem hiába választották meg, de az a tonna smink rajta... ok, fotókon meg a tévében jót mutat, de élőben nevetséges.

Nyáron találkoztunk vele egy falunapon, röhögtünk rajta, hogy micsoda tanya gyöngye ez a nő. A 40 fokos melegben 2 cm sminkben vonult egy borsodi poros réten. Ritka vicces látvány volt.

Szerintem ennyi vakolattal könnyű szépnek lenni.

2020. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!