Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Nektek mennyit számít az...

Nők! Nektek mennyit számít az ha egy férfin van óra?

Figyelt kérdés

Youtubeon folyton fújják hogy a karóra férfias, az azt jelenti hogy elfoglalt vagy, nincs olyan sok időd, pontos vagy..stb Nektek mi a véleményetek?

Én az ilyen nézőpontokat mind érdekes nézőpontként nézem, csak szimplán kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok erről. :)



2020. jan. 12. 21:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

#10

Attól egy férfi nem lesz férfias, csak mert karórája van!

A férfiasság nem itt kezdődik. Ez csak egy kis kiegészítő, mint egy karlánc, nyaklánc..stb.

2020. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%

11!

Ha jobban elolvastad volna a kommentemet akkor sikerült volna rájönnöd hogy én is a HÁRMASNAK címeztem a mondandómat mert ő fejtette ki hogy az óra sem férfias már ...

2020. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Teljesen hidegen hagy 🙄
2020. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#12

Én vagyok a 3-as kommentelő. 🙄 A 11. válasz is az enyém volt.

2020. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Egy szexi pasin szexi a karóra, de egy szexi pasi karóra nélkül is szexi 😃
2020. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%
Akkor tudod miről van szó.
2020. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%

Úgy tűnik valakinek nagyon megsértette a "karórám van, férfiállat vagyok" önbizalmát.


Teljesen hidegen hagy és nem értem miért tudnak milliókat költeni egy órára.

2020. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

#17

“Teljesen hidegen hagy és nem értem miért tudnak milliókat költeni egy órára.”


Azért költenek(költünk) komoly pénzeket órára, mert másnak(nekünk) nem mindegy a minőség illetve a státusszimbólum amit hord/ad.


Pont mint az autó..

Minek vegyek egy Suzukit (ami A ból B be elvisz) ha vehetek Jaguart, Mercit stb.. is(ami ugyebár A ból B be ugyanúgy elvisz, de teljes kényelemben és luxusban)

2020. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
93%

"Karóra nem férfias, hisz ma már nők is viselnek karórát."

Igazából a karóra női dolog volt, a férfiak zsebórát használtak, aztán a két világháború között terjedt el a férfi karóra is, de sokáig így is női dolognak tartották.

2020. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A harisnyát,nadrágot,magassarkút,öltönyt, most ezt női változatban blézerként emlegetik, a férfiak viselték ehhez képest most...
2020. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!