Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A városodban élő emberek...

A városodban élő emberek befolyásolják az öltözéked? Ha valami különleges összeállításban vagy, érdekel ha megszólnak? Férfiaknak és Nőknek egyaránt szól a kérdés!

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom engem nem befolyásol mások öltötzéke. Általában olyan ruhát viselek, ami kényelmes és tetszik.

Még nem szólítottak meg a ruházatom miatt.

2010. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

olyan megszólításra gondolok mint pl.:

nőknél:-r*banc!k*rva! stb...

férfiaknál:-b*zi!h*mok!

2010. júl. 21. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem már elégsokszor megszóltak! Többször is kaptam visszajelzéseket hogy hogyan öltözök de engem ez annyira nem érdekeell:D féltékenyek;)
2010. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem befolyásol, pedig elég gyakran szoktak megszólni vagy bámulni, mutogatni rám. Egyébként nagyvárosban élő goth/metálos lány vagyok. Ha tehetem igazi fűzőket hordok, szoknyákat, és nem csak acélbetétes bakancsot viselek a lábamon egyfolytában. Legjobban az öreg nénik/bácsik szoktak bámulni, beszólogatni pedig a tini diszkós korosztály, mindenesetre ettől cseppet sem öltözködöm másképp, és nem érdekel mások véleménye, hiszen nem az ő kedvükért öltözöm így, hanem a sajátomért :) 21/L
2010. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
helyes!:)
2010. júl. 21. 21:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolják, de néha beszólogatnak. Nemrég vettem lila supra cipő, ami ugye elég feltünő, és akárhova megyek a 13évesek mindig beszólogatnak hogy "nézd má sp-s cipője van, de gáz", na ezeket a megnyilvánulásokat nem veszem magamra, nekem tetszik ahogy kinézek és kész. :) 15/l
2010. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem inkább csak bámulnak, meg egyszer beszóltak amikor még nem volt divat a fülvédő és az volt rajtam télen, na meg a kalapomat is nagyon nézték. Szeretek kitűnni, a tömegből 26/L
2010. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Rám biztos nem azt mondják, hogy r.ibanc, vagy hogy k.rva.

Mivel itt a többségre lehetne azt mondani. Szóval itt Én inkább "extrémnek" számítok. Egyáltalán nem befolyásolják az öltözékem. Ha valaki megszól, csak ránézek és már süti is le a tekintetét. Nem fogom hagyni, hogy teljesen idegen emberek, akiket talán a büdös életben nem látok többet, megszabják, hogy miben érezzem jól magam. Egy életünk van. Próbáljunk úgy élni, hogy jól érezzük magunkat:)

24/L

2010. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon jó a nézőpontotok,én is ezt képviselem:):P
2010. júl. 22. 10:17
 10/12 anonim ***** válasza:
hát engem nem nagyon érdekel pedig falun élek elég különlegesen öltözködök fiúk nagy örömére lányok nagy bánatára...csak magukat minősítik akik bezsólogatnak múltkor egy boltban voltam és platform szandál volt rajtam pirosas mintás és egy nő összesúgott a lányával hogy milyen cigányszandálom van hahha:D 15ezerbe került de nem baj:D ö meg majdnem mezítláb jár olyan csóró:D tahó állatok
2010. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!