Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leginkább most a fiuk fele...

Leginkább most a fiuk fele lenne egy kerdesem: nekem pici de szep, kerek fenekem van, egyetlen bajom vele, hogy ilyen lotyis. De csak akkor latszodik ha megyek. Szuleim szerint nincs vele semmi baj, és mar sokan mondtak. Titeket zavar ha remegosebb?

Figyelt kérdés
17lány

2020. jan. 13. 20:02
 1/6 gublug válasza:
0%
Nyem! 😎 Namiahelyzet?
2020. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2020. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túlspilázod.
2020. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy pici kerek fenék eleve nem is tud remegős lenni. A nagy kuffer amin sok a zsír, az remeg. Nem?!
2020. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Tud a pici kerek is. Idovel max nem lesz kerek. Minden nap felkeles utan es lefekves elott csinalj 20 guggolast, es nem lesz vele baj, ha csak nem akarsz kondizni. 17 evesen mar mehetsz kondiba.

Nincs bak annyira azzal amit mondasz, 16 evesen az en nomnek is olyan volt, szerettem. Aztan elment kangoo orakra + szemelyi edzohoz, es olyan segge lett hogy sziv leszakad. Annyival nem lett nagyobb, de bevallom jobb mint volt, mint amit te irsz. Az izom nagyon adja :) meg kell kis zsir is ra!

2020. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi az elirasokert :D

Egyebkent 23/F es 6 eve kondizunk.


Meg annyi hogy tudom mirol beszelsz: ha belemarkolsz konnyen "osszeszorithato" gondolom, es ilyen lotyi. Sima tinilany izomnelkuli de aldasos feszes kerek effektus:D idovel valtozhat, szvl karbantartast mindenkepp ajanlok, plusz ha izmosabb, akkor jobb elmemy ramarkolni.

2020. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!