Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha tablófotóz...

Szerintetek gáz, ha tablófotózásra nem szeretnék semmit se kezdeni a hajammal?

Figyelt kérdés
Nyílegyenes barna, hosszú hajam van középen elválasztva, évek óta így hordom már. Sosem göndörítettem, meg semmi. Nem szeretnék semmit újítani rajta a kép miatt, mert szinte semmi nem áll jól az arcomhoz. Sminkelni is max. annyit szeretnék, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy torzszülött. Szerintetek ez gáz, hogy csak én nem megyek fodrászhoz?
2020. jan. 20. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki nem ment fodrászhoz. Mindenkinek olyan haja volt, mint amilyen szokott is lenni. Kicsit több smink volt mindenkin és ennyi.
2020. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Nálunk annak idején amikor erre került a sor mindenki mondta hogy olyan hajstílust viseljen amit általában szokott és ennyi. Smink terén egy fotós aki előtte elmondta hogy mik a lehetőségek és átbeszéltük hogyan legyen a tabló fotózás stb... akkor mondta hogy ha vannak hibák az arcainkon bőrhibák meg olyanok amit csak a vastagabb smink tud eltüntetni ne tegyük mert úgy is retusálva lesznek a fotók egy szolid smink bőven elég aki nagyon ki akarja sminkelni magát és ennyi.
2020. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Elméletileg nekünk lesz sminkesünk, neki elmondjuk, mi kell, és majd intézi. A lányok közül majdnem mindenki kérte a fodrászt is, csak ezért kérdem.
2020. jan. 20. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nektek erre külön hivatásos fodrász megy? :OO


Nálunk volt, akinek otthon/fodrasznal be lett gondoritve a haja, na az valami szörnyű lett

Akinek otthon csinálták, neki a gondorites is szörnyű lett, akinek fodrász, annak szimplán nem állt jól, mert nem azt szoktuk meg tőle és kb fel se lehet ismerni a tablón


De volt olyan is, aki a végéből vágatott, mondván töredezett a vége, de mondanom se kell, az az 5 cm nem annyi lett, hanem több és így már nem tudta úgy összekötni a lány a hajat, ahogy eltervezte...

Mondjuk ezt az esetet nem is értem, mert annyira nem volt törött a vége, hogy látszódjon, meg amúgy is össze volt kötve a haja, szóval ez full hülyeség volt...


Nekem is egyenes hajam van, csak megmostam előtte és ennyi, teljesen jó volt a fotón

2020. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne nagy dologra gondolj, ez egy kis falu, mindenki ismer mindenkit, és egy csaj elvállalta, állítólag eléggé ügyes. :D Igazából egészséges a hajam, szóval még 5 cm vágásra sincs így szükségem. Köszi!
2020. jan. 20. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gàz. A kevesebb, az több!

Általànos suliban csak kivasaltam a hajam, enyhe smink volt rajtam. Középsuliban szintén csak kivasalva volt és enyhe smink.

Viszont szalagtűzömre csináltattam extra hajat és sminket. És nagyon gáz lett. Nagyon nemtetszem magamnak a képeken.

2020. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem aktuális már a kérdés, de szerintem semmi ciki nincs ebben. Az a röhejes inkább, mikor agyonfestik-fodrászolják-retusáltatják magukat, és fel sem ismerni őket a képen. Minek? Harminc év múlva nem jobb inkább azt visszanézni, hogy miként festett az osztály ténylegesen a cicoma helyett? Utóbbira kiváló terep a szalagavató.

Nekem se sminkem, se belőtt hajam nem volt, mert úgy akartam kinézni, ahogy a suliba is jártam (nyilván a kosztümöt felvettem, de abból alig látszik valami egy arcképen, csak az egységesség miatt kellett). És nem csak én gondolkodtam így, a többség ugyanúgy szerepel a képeken, ahogy normál esetben nézett ki, és nem volt csúnya egyikünk sem.

2020. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!