Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire átverés vagy hamisítvány?

Figyelt kérdés

Oké szóval van ez a timestore.hu oldal és egy 100 ezer forintos Michael Kors óra le van árazva 33 ezerre. Nem tartom reálisnak hogy egy eredeti Kors órát ilyen olcsón adjanak. Miért érné meg nekik? Szerintetek?

[link]


2020. jan. 21. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Kamuoldal szerintem, itt pl nem találtam meg őket, ami nyilvántarzja a cégeket.

[link]

2020. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az óra 50 körül szokott menni. Ráadásul romániai cég, így nincs 27% ÁFA. Ráadásul elmúlt Harácsony.

Simán lehet valós az akció, és az óra is.

2020. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
2020. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az 1-es által írt dolog hülyeség, ott csak a magyar cégek vannak nyilvántartva.


Ez egy román cég. Megbízható.

2020. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

megbízhatónak tűnik, de árukeresőn más honlapon is hasonló árban van szóval rendeld meg onnan, ami megbízható

egyébként most a Michael Kors hivatalos honlapján is vannak 50-70%-os akciók

Nézd meg a hivatalos honlapon, hátha ott is ennyiért árulják

2020. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök tisztességesnek néz ki, de az ÁSZF oldalon ott van többek közt egy szlovák (székhely) és egy magyar (levelezési) cím, adószám, cégjegyzékszám, és hogy Pozsonyban hol jegyezték be. Ezek alapján a pozsonyi hatóság honlapján utána tudsz nyomozni biztosan.
2020. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem bírtam magammal rendeltem egy órát. Nem azt amit linkeltem de hasonló árfekvésű. Ma érkezett meg. Gyönyörű, ugyanolyan mint a képen. Elmentem egy ékszerüzletbe ahol mellesleg 98ért lehetett kapni amit vettem 38ért, összehasonlítottam, én laikusként semmi különbséget nem láttam. Persze ettől függetlenül még lehet replika és lehet holnapra megáll a francba,de egyelőre teljesen elégedett vagyok.

2020. jan. 23. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!