Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy mások mit gondolnak a külsőségeimről pontosan?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsenek olyan bensőséges baráti kapcsolataim, ahol felvethetném ezt a kérdés és objektív válaszokra számíthatnék.


Én azt gondolom magamról, hogy kifejezetten átlagon aluli vagyok, azaz egyáltalán nem vagyok jóképű, tekintve azt, hogy még sosem volt semmiféle párkapcsolatom.


Viszont azért még pislákol bennem valahol a remény, hogy hátha csak én vagyok magammal ilyen "szigorú" és egyáltalán nem vagyok olyan reménytelen eset mint amilyennek gondolom magam.


Tehát összegezve, csak arra lennék kíváncsi, hogy a való életben van-e valamilyen mód arra, hogy fény derüljön a kérdésemre vonatkozó válaszra kommunikáció nélkül, vagy valójában elég nagy bizonyság a hosszú éveken át tartó szingliségem arra, hogy sajnos jól gondolkodok magamról?


A válaszokat előre is köszönöm. 21\F



2020. jan. 25. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

menj fel tinderre, rakj ki pár képet és meglátod milyen lányk jeleznek vissza

az alapján szerintem tudni fogod

2020. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet és gondoltam is rá, viszont sajnos nem szeretném.


Túl közönséges dolognak tartom a Tindert és a vele kapcsolatos dologat. Egyszerűen nem tudnék vele azonosulni még csak erre a kis idő erejéig sem.


Várom a további válaszokat!

2020. jan. 25. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne közönséges? Az utcán is ránézel valakire és gondolatan elhúzod jobbra vagy balra.. ugye megítélsz valakit. Tinder ugyanez csak telefonon. Teljesen normális emberek is vannak fent, hatalmas nagy hülyeség hogy ez valami sátántól való dolog, vagy nem lehet vele azonosulni. A barátnőmet is ott ismertem meg, és mind a ketten egyetemisták vagyunk, nem dugni akartunk, csak még egy esélyt adtunk a dolognak, hogy akár ott is összejöhet valami. De persze a te dolgod.
2020. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok Tinder felhasználó csak szexre megy. Én elhiszem azt, hogy vannak kivételek és azt is, hogy a kivételek megtalálják egymást, ugyanakkor sajnos a fent lévő 90% miatt - akik nem a kivételt képezik - kialakult egyfajta ellenérzés a Tinderrel kapcsolatosan. Ezért sem tudnék oda felrakni képet, nem beszélve arról, hogy a viszonylag normális helyekre sem tudom az önbizalom hiányosságom miatt (fb és társai).
2020. jan. 25. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, megmondjuk
2020. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy oldal, úgy hívják PhotoFeeler.

Anonimen feltölthetsz képeket és random emberek persze anonimen elmondhatják, hogy mi a benyomásuk róluk. Kiválasztod hogy milyen típusban értékeljenek (social/business/dating) és pontokat adhatnak különböző szempontok szerint pl mennyire tűnsz okosnak/megbízhatónak/humorosnak/kedvesnek, mennyire vagy vonzó/megnyerő/szimpatikus

2020. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!