Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Conch piercing hány mm-es...

Conch piercing hány mm-es általában?

Figyelt kérdés
szeretnék egy conch piercinget, természetesen először nem karikával, de majd később át fogom. majd cserélni, hány mm átmérőjű karikát keressek conch piercing ez?

2020. jan. 27. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen záródású. Ha pl. pálcazáras, akkor érdemes nagyobbat venni, hogy jól megtudd fogni a kikapcsoláskor. Egyébként kb. 12 mm. De én azt ajánlom, hogy rendelj több méretben először, mert kitudja.
2020. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ, hogy inner vagy outter conch, illetve hogy speciel neked mekkora és milyen füled van és abba pontosan hova kéred. De amúgy szúráskor a piercer le tudja mérni, hogy későbbiekben a cserekor mekkora karika fog bele kelleni. Láttam már kicsi fülben szélen 15mm-es körátmérőset, de láttam már nagy fülbe, nagyon bentről indulva majdnem 40 mm-est. (Legalább annyinak tűnt.) Ha én a sajátomba akarnék karikát rakni, akkor 20-as golyósom kicsi lenne, a 35-ös meg kicsit nagy.

Szárvastagságra 16G, vagy 1,6 mm. (Persze jó a 18G-s 1,2 mm is, de még a 14G-s ékszert is bele lehetne szuszakolni, csak nem jó ötlet.)

2020. jan. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!