Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok egy ilyen...

Fiúk, mit gondoltok egy ilyen alkatról?

Figyelt kérdés

Hasonló alakom van, mint a nőnek, csak kicsit talán vékonyabb csípővel, derékkal.

[link]

Elvileg a nő az átlagos harmincéveseket szemlélteti, gáz, ha 16 évesen ilyen alakom van?



2020. jan. 27. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez még a vállalható kategória, szerintem ettől még találsz párt bőven.
2020. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát 16 évesen nem feltétlenül kéne így ki nézni. Az meg, hogy kicsit vékonyabb a derekad meg a csípőd az elég tág tartomány. Lehet te látod magad ilyennek közbe meg hozzá képest fogpiszkáló vagy. ✌️
2020. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Tökéletes, ilyen az ideálom :)


27F

2020. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
ez teljesen rendben van még,de ha magad nem vagy elégedett az alkatoddal,változtass. sport és étrend... :)
2020. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

16 évesen ilyen tested van?

Ez kicsit gáz igen.

2020. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Bocsi, nőként válaszolok.

A szépség mindenkinél mást jelent. Ízlések és pofonok. Van, aki szereti az ilyet, van, aki nem, van, aki csak a vékonyakat, van, aki a sportosakat..stb. szereti.


De az, hogy 16 évesen így nézel ki, egy picit gáz rád nézve, mert látszik, hogy lusta vagy mozogni és szeretsz enni.

Az, hogy egy átlag 30 éves így nézne ki, az meg a vicckategória!

2020. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
17%

Teljesen oké.

Felesleges a szívedre venned a 30+-os norbifan örökszingli 35 kilós fogpiszkálók nyervogását, akik napi 4 órát ülnek füstölők között lótuszülésben és ismételgetik a bevonzós mantrát, de a kutyának sem kellenek :D

2020. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Másik képen lehet tetszene, ez nem. Nekem az arc az ami fontosabb lenne. Ennek takarva van az arca. Nekem az adja a külső 60%-át. Ez nem kövér, csak duci azt aláírom, de ettől mèg nem tetszik kategóriás, nagyon hiányzik az arc az összképről.
2020. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4%
Ahogy az itteni válaszokból is látszik, az ilyen vonalak sok férfi számára eszményi alakot jelentenek. Szóval kandúrhiányban nem leszel semmiképpen. Csak ne hájasodj el :)
2020. jan. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

Nézőpont kérdése láthatod,

Soknak tetszik soknak nem. Nekem se vagy az esetem, acsk a nagyon sovány lányok jönnek be.

De tény, hogy nem egyél annyi hamburgert és pizzát és akkor le fog menni sok. Egyél sok frankó húst, kevés szénhidráttal

Szénhidrát : kifli, kenyér, cukor, rizs, hasábkrumpli, tészták, lisztes dolgok, na ezeket mellőzd.


Szóval étrendváltással komolyan le tudsz fogyni. A csodafogyasztószereket a TV-ből pedig felejtsd el, szinte mindegyik felboritja a hormonháztartásod egy kicsit.


De ami fontos, hogy kb 70-80%-ban a vékonyabb alkat a nyerő.

Bocs ha őszinte voltam.

2020. jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!