Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy gond, ha 12 éves korom...

Nagy gond, ha 12 éves korom óta nem nőttem semmit?

Figyelt kérdés

Most 16 éves vagyok és ugyanúgy 155cm mint 12 évesen.


Egyébként kb.60kg vagyok,ami elég necces,úgy hogy 45 kg -nak kéne lennem ekkora magasságal


2020. febr. 1. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szüleid, nagyszüleid mekkorák?
2020. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én se nőttem azóta. 29 éves vagyok és 159 centihez 47 kg vagyok.

Figyelj oda, hogy mit eszel és kezdj el mozogni. Még fejlődő szervezet vagy, drasztikus fogyásban ne kezdj!

2020. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit szokatlan, de suliban rendszeresen mérnek gondolom, szóval ha ott nem mondanak semmit, akkor talán nem probléma.
2020. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gond. Én ismerek 154 centis lányt is aki 28 éves.
2020. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem gond. Lehet ilyen éneket örököltél, nem biztos hogy a szüleidtől, lehet a nagyszüleid voltak alacsonyak, vagy valamelyik dédszülőd.

A barátnőm 155 cm magas, a nővére sem több 160 cm-nél, az anyukájuk 162 cm magas, az apjuk is kb ennyi. A nagyszüleik is hasonló magasak, egyedül egy rokonuk van aki magasabb 170 cm-nél. De ismerek egy srácot aki 160 cm magas és ő a legalacsonyabb a családban, neki a dédapja volt ennyire alacsony és valószínűleg az ő génjeit örökölte ilyen téren.

A magasságod a géneken múlik nagyon nagy részt. A súlyod az inkább rajtad hogy mennyire figyelsz oda rá. Mivel még javában fejlődésben vagy 23-25 éves korodig, de 20 éves korodig még bőven van mit fejlődni, afelett már csak nagyon minimálisan.

Én diétába semmiképp nem kezdenék bele a helyedben inkább sportolj valamit, illetve egészségesen, és változatosan étkezzél. Semmit ne hagyj el, zsírt, cukrot, egyéb mást semmit ne hagyj el, csak az arányokat változtasd.

2020. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sportopni nincs lehetőségem,sajnos.

Pénz szüke és idő hiány miatt.

Meg aszmás féleség vagyok,de az nem agadályozna meg ha lenne időm legalább futni

2020. febr. 1. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Az otthoni mozgás nem kerül semmibe. A neten vannak fent tornavideók is.


Én viszont tanácsolom, hogy felejtsd el az édességeket, péksütiket, a cukros löttyöket, estére mérsékeld a szénhidrát bevitelt. Úgy nem lehet fogyni, ha nem iktatjuk ki a káros dolgokat, pluszba semmit se mozgunk.

2020. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Otthon nincs hely tornázni,meg amugy is piszkálnának érte a családom
2020. febr. 1. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gond szerintem.

Én 13 éves korom óta nem nőttem, igaz én 177 cm vagyok és 60kg :D

2020. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!