Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el az orromat?

Hogy fogadjam el az orromat?

Figyelt kérdés

Nagy az orrom, de nagyon. Az önbizalmamat a romokba dönti. De még csak 14 éves vagyok, úgyhogy nem műttethetem meg, de 4 év az sok idő, addig valahogy meg kell vele barátkoznom. De hogy? Néha már élni sincs kedvem, mert szinte érzem, hogy mindenki engem figyel az orrom miatt... Nem görbe, "csak" széles, de rettentően. A tükörben még nem is olyan vészes, de a képeken... borzalmas.

[link]

Kb. olyan, mint Beyonce-nak, még a műtétje előtt.

Látom a többi tök szép csajt, normális orral, nekem meg ez a krumpli jutott. Hogy fogadjam el önmagam? :(


2010. júl. 22. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

koncentrálj inkább a szebb dolgaidra...pl a szemed,ajkad...

én se szerete az orrom,mert van benne egy kis domb vagymi xD

de ilyen vagyok, így szép az arcom...

2010. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem a nagy orrokat! Lehet, hogy csak perverz vagyok, várjuk meg a többi ember válaszát. De azt mondom, semmiféleképpen se gondolj arra, hogy majd megműtteted! Fogadd el magad, mert biztosan lesz olyan, akinek majd éppen a 'krumpliorrod' tetszik. Amúgy szerintem Beyonce szép csaj volt műtét előtt is :).

Végül: Anyukám mindig azt mondja, örülj, hogy van kezed-lábad, orrod, füled, szád, szemed és egészséges vagy. A többi már csak luxus :).

2010. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézdd.. én meg azt mondom ha te boldogabb lennél, több önbizalmad lenne ha megcsináltatnád, neked jobban tetszene akkor csináltasd meg. Most miért ne?
2010. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én meg a puklis orrokat valamiért nagyon szexisnek találom:D Kinek mi
2010. júl. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne légy hülye :D Nekem is elég nagy az orrom, illetve széles, de már régen megszoktam, sőt, szépnek találom magam. Persze nem tudom, a tiéd milyen... de nem hiszem hogy annyira vészes lenne. A hosszú orr esetleg lehet csúnya, de a széles... az nem igazán :D Különben is, ha 14 vagy, akkor még sokat fog változni az arcod.
2010. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!