Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinàljak, hogy...

Mit csinàljak, hogy fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam csúnyának, szerintem alapjàraton nincs velem baj, képeken néha mondják, hogy szép vagyok, viszonr nagyon zavar, hogy nem tartanak màsok "szépnek" csak átlagosnak..nem tudom miért vagyok ilyen nyomorék, és rögtön magamra veszem, ha valaki szerint csúnya vagyok. Pedig nem kellene, én is tudom, azzal kéne foglalkoznom, hogy azok mit mondanak akik szeretnek. Na de most megint kicsit padlón vagyok, ugyanis szerepelt a képemmel egy kérdés, (nem én tettem fel) és ott...nem is tudom mit mondtak ràm, talàn katasztrófa...de nem értem miért làt engem màs ember katasztrófànak? szerintem annyira nem vészes...nem tudom.. mit tehetnék, hogy ne érdekeljen ez a sok hülyeség annyira?

18/L


2011. szept. 24. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szióka :)

Ha írsz privit,megadom az e-mail címem,és küldhetsz képet magadról.

Szivesen megírom neked őszintén a véleményemet :)

2011. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaj és segíthetek neked azt leküzdeni,mert tudom miről beszélsz :)
2011. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ram-Ram válasza:

tudom mire gondolsz én se tom magam elfogadni és túlságosan magamra szoktam venni mások véleményét ugyh nem vagy egyedül.

;)

2011. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!