Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén, ti a lányok hány...

Őszintén, ti a lányok hány százalékát tartjátok szépnek, csinosnak?

Figyelt kérdés
Az utcán sétálva, hány lány halad el mellettetek, akire azt mondanátok, hogy na ez igen.
2020. febr. 24. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
100/3-4
2020. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Nem sok, mivel sokkal több kövér ember jön velem szembe, mint szép hölgy.

És ezt nőként mondom.

2020. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, az én válaszom nem tudom, mennyire releváns. De én rengeteg szép lányt szoktam látni, hogyha csak a saját korosztályomat nézem, akkor kb 80%-ukat szépnek tartom.
2020. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Én az utcán rengeteg csinos lányt látok. Sőt, többségében vannak. Szerintem akiket látok, azoknak legalább a 90%-a szép.
2020. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akire az ember mondja, hogy na ez igen, az mindenkinél kevés. De simán szép, csinos lányból sokan vannak nálunk.
2020. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én azt vettem észre, hogy nem léteznek nök. Hol vannak a szexi független és gyerektelen 40-es nök, akik csak úgy élnek függetlenül. A legtöbb csaj tizenévesen tini meg hordákban jár, utána 22-ig egyetem meg tanul, 26-tól meg már azon gondolkozol, hogy el van-e jegyezve vagy van-e gyereke. Mintha nem is létezne nekik az élet.
2020. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!