Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar,...

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lány alkarja és combja szőrös?

Figyelt kérdés
A karon kb. 0.5-1 cm-es, világos szőke szőrről van szó. A combon szintén ekkora, csak egy árnyalattal sötétebb, viszont ritkább.

2020. márc. 3. 16:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Csakhogy kedves 10 es, ha te “férfiként” teljesen szőrtelen vagy, az éppolyan visszataszító lehet ( melegeknél is) mint amilyen egy szőrös nő. Szóval a véleményed nem éppen hiteles
2020. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Kinek mi tetszik. Én így érzem jól magam. És nem titok hogy meleg vagyok
2020. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11.

Csak hogy már unalmas az hogy mindég mindennel a férfiakat ekézik.

Engedtessék már meg hogy NÉHA a kislányoknak is kijárjon.

2020. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kultúrált válaszokat! :)

Különösen a tiédet 6. (teljes mértékben egyetértek veled) és a tiedet, 8. (jót mosolyogtam :D )


5., neked pedig üzenném, hogy amíg nem vagy "ízig-vérig" férfi, csak egy tuskó, ne akarj egy "ízig-vérig" nőt.

Üdv, egy Jeti, aki egy cseppet sem igénytelen :D

2020. márc. 9. 22:12
 15/19 anonim ***** válasza:
16%

Téged csak vígasztalni kell látom kedves kérdező.

Azok a válaszok jók neked akik igazolják az igénytelenségedet!

Az öszinte válaszadók meg tuskók.

Nekem jut az igényes nőkből ne aggódj mert férfi vagyok, de neked legyen elég az a két válaszadó akik csak azért nyaliznak mert hátha összejön valami...


Nekem viszont van ízlésem.

2020. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Rosszul látod, engem nem kell vígasztalni. Csak egy kérdést tettem fel, amire normális válaszokat vártam. Nehogy már az alapján próbáld megmondanni, hogy mennyire igényes egy Nő, hogy szedi-e a combját és a karját. Ez nagyon primitív gondolkodásra utal. Nem az őszinteséggel van bajom, egy ilyen oldalnál eleve azt várom el. A válasz stílusa nem megfelelő. Utána is volt, aki szerint nem elfogadható, mégis képes volt normális választ megfogalmazni anélkül, hogy ismeretlenül le igénytelenezte volna a másikat. Valamint nemtudom, hogy esetleg tudsz-e számolni, de a 15 válaszadóból 6 jelezte, hogy őt nem zavarja. Nem 2.
2020. márc. 10. 14:58
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem szőrfétisem van, a szőrre izgulok
2020. márc. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Örülhetsz a 17-es versenyzőnek, ő egy nyaligátor...
2020. márc. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem se zavar, amennyire egy hormonálisan egészséges nő karja "szőrös" tud lenni, az messze nem a zavaró kategória.
2021. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!