Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg? ( műköröm...

Hogyan oldjam meg? ( műköröm probléma)

Figyelt kérdés
Házi műkörmöt csinálok mármint úgy hogy a körmömet lereszelem és úgy festem ki. Hogyan lehetne tartós? Mit használjak hozzá? Vagy hogyan csináljam?
2010. júl. 24. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem műköröm...te csak manikűrözöl. Úgy lehetne tartós, ha eljárnál körmöshöz. Megéri, hidd el! Ha jól választasz, akkor havonta töltetve szép körmeid lehetnek mindig, normális áron. Nem kopik, nem látszik, ha egy kis por van a körmöd alatt, nyugodtan mosogathatsz vele és még sorolhatnám. Nekem elég régóta folyamatosan zselés műkörmöm van és imádom. Csak ajánlani tudom!
2010. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én magamnak csinálom otthon. és én úgy szoktam, hogy miután kifestem és kicsit már száradt akkor egy nagyon vastag átlátszó lakkréteget teszek rá. attól nem kopik semmit a minta. és mikor nő a körmöd tök olyan mintha tényleg mű lenne :D
2010. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!