Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne ugráljanak...

Mit tegyek, hogy ne ugráljanak a melleim?

Figyelt kérdés
Most vettem pár új melltartót és még szokom őket. Viszont az nagyon zavar, hogy akkorák, teszek két lépést és mintha saját életük lenne. Kellemetlen ahogy mozognak. Tudom sok mindent nem lehet vele kezdeni, de arra nincs valami hogy legalább feltűnő ne legyen? Mintha két trambulinon lennének előttem.
2020. márc. 6. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sportmelltartó?
2020. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a melleddel van a probléma!

Jó minőségű és méretű és fazonu melltartót vegyél. 100% hogy nem jó a méret amit veszel

2020. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Igen, szerintem is a mérettel van gond. Egy jó melltartó, ha jó a szabása, tökéletesen megtartja a melleket, és olyan kényelmes hogy észre sem veszed hogy rajtad van.
2020. márc. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!