Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fussak úgy, hogy ne...

Hogyan fussak úgy, hogy ne ugráljanak a melleim ennyire?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a pasiknak ez biztos tetszik, de nem kellemes érzés.... És még engem amúgy se kell nézni, mert még csak 15 vagyok, de ennek ellenére 80/B (valamikor C-s) melltartót hordok. Ha futni megyek akkor néha még erre felveszek egy sportmelltartót, de az se sokat segít. (mondjuk most ha ilyen idő marad nem nagyon tudok futni menni, de hátha addigra ó idő lesz)
2013. márc. 14. 16:48
 1/2 anonim válasza:
Jó minőségű az a sportmelltartó? Nekem ugyanez D-vel, a sima melltartóra (ami szintén jól tart), veszek fel stabil sportmelltartót, és nem "ugrál" zavaróan, bár valamennyi mozgás így is van, az nem szüntethető meg, nem lehet annyira leszorítani szerintem.
2013. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem decathlonos 80/E van, és önmagában is tökéletesen tart. Ha keresztpántos az nagyon sokat számít szerintem.
2013. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!