Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok otthoni praktikákat...

Tudtok otthoni praktikákat fogfehérítésre?

Figyelt kérdés

Hallottam a szódabikarbónáról de még nem próbáltam ki.

Az lenne a probléma hogy a fogaim rése között általában sárga, hiába mosom naponta 2x illetve van a fogaimon is ilyen "narancs sárga repedés" nem tudom hogy az fog kő-e de szeretnék végre fehérebb fogakat. Milyen praktikákat tudtok ami segítene ami fehérítene rajta a szódabikarbónán kívül?

Nem olyan vészes mint amilyennek hangzik, azaz nem full sárga meg rodhadt mert ápolom magam, de tényleg most már szeretnék fehérebb, szebb fogakat.



2020. márc. 11. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Crest fogmatricák


Sokkal jobb, és tartósabb, mint az ilyen otthoni mókolások.

2020. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó a szódabikarbóna, viszont csak nagyon ritkán érdemes használni, mert roncsolja a fogzománcot és az ínynek se tesz jót.

Én még a szódabikarbónán kívül a Dentomin fogport szoktam használni.

2020. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kurkuma

Lehet elöször megijedsz mert sárga színű de ha leöblíted szèp fehèr fogakat kapsz. Ha rendszeresen fogat mosol vele szèp hatást èrhetsz el vele. Csak befogja a nyelved. Ugyhogy inkább csak esti fogmosáshoz ajánlom.

2020. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!