Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen bevált házi praktikákat...

Milyen bevált házi praktikákat ismertek fogfehérítésre?

Figyelt kérdés

A szódabikarbóna+citromlé kombót ismerem és kipróbáltam, de semmit nem használt.

(Orvoshoz nem akarok menni, OTTHONI és OLCSÓ megoldás kell.)



2015. jún. 21. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Cigi, Kv , vörösbor elhagyása
2015. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szódabikarbóna? Gratulálok, a világ leghülyébb ötlete, több magánorvos is cáfolta, sőt ellenezték és UV fények alatt is mutatták, hogy karcolódik a fogzománc.

Csak rosszabbítottál rajta

2015. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem cigizek, kávézni durván 2-3 hetente szoktam egy alkalommal, amikor igazán kemény napnak nézek elébe és kell az energia (a kávétól amúgy is rossz közérzetem lesz, azért sem iszom gyakran), vörösbort megint csak nagyjából kéthavonta, a nagyobb családi ünnepek alkalmával fogyasztok (azt sem sokat, mert hamar megüt).
2015. jún. 21. 20:24
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló! Miután leírtad nekem, hogy milyen rosszul cselekedtem, adhattál volna egy értelmes tippet is.

Elsősorban nem leoltást kértem, hanem hasznos tanácsokat.:)

2015. jún. 21. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
eper, banán vagy fehér tempera .. ^^
2015. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
kurkuma és kókuszzsír. nekem használt :)
2016. jan. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajnos az otthoni hatásos és az olcsó fogfehérítést ne lehet egy mondatban említeni, mert ütik egymást. Ahogyan fogkövet sem tudod leszedni házilag. Ha nem akarsz r sokat költeni, az orvosnál szedesd le a fogkövet és políroztasd ki a fogaidat, ez is tud segíteni. Bár tényleg nem lesz olyan látványos, mintha fehérítettnéd. Sajnos nem véletlenül kerül annyiba, mint amennyibe. A citromot, szódabikarbónát tényleg ne használd, mert az árt a fogzománcnak. :)
2016. máj. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aktív szén tabletta!
2019. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!