Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy ilyen...

Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha amúgy minden rendben, jól kijöttők, szeretitek egymást de amikor oda kerül a sor akkor a jobb karján egy óriási vágási heg van. 4 évesen tört el a keze, és egészen a könyökétől teljesen fel a válláig. Világos bőrű nagyon, de a heg a kézen meg jóval sötétebb, és hát így már nem annyira szép. Ti szakítanátok?
2020. márc. 15. 08:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

tüntesd el, a s.ggem...

és még nem dobtad ki?

2020. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Ahelyett, hogy örülne, hogy egyben vagy...

Na te is faszányos kis barátot fogtál ki.

2020. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
amúgy ha nem érzed már magad elég magabiztosnak ahhoz, hogy beolvass neki, én nagyon szívesen megteszem helyetted, csak küldj egy elérhetőséget, és elmagyarázzuk annak a kis fsznak, hogy hogyan nem viselkedünk emberekkel, ha nem akarunk naaaagy hegeket a becses testrészünkön...
2020. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
63%
Ki kell dobni
2020. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszene.
2020. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak a barátodat kell eltüntetni, nem a heget. Egy ilyen felszínes phasznál, aki nem szeret téged, egyedül is jobb, de 100%, hogy találsz jobbat. Csak ne érd be ilyen suttyókkal.
2020. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nem olvastam el az elottem írt válaszokat, szóval elnézést ha valakit megismételnék😅

Ha az önbizalmadat kellene növelni, és azt érezni hogy büszke vagy a hegedre mert éppen EZ és ÍGY vagy te TE, akkor olvasd el Kelly Oram Cinder és Ella című könyvét!

2020. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!