Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kirkland Minoxidil 5% szakálln...

Kirkland Minoxidil 5% szakállnövesztésre alkalmas? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nagyon ritka és lassan nő a szakállam. Próbáltam már sokmindent de hatást érdemlegesen nem értem el. Aki használta már ezt a Minoxidil szert annak mi a személyes tapasztalata róla? Használt?

23/F



2020. márc. 19. 13:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia! Januárig használtam, és szerencsére nem hullottak ki emiatt a szőrszálak (ezt írják mellékhatásként, ha valaki abbahagyja a használatát).

Nos, a hatását tekintve, hát... KIVÁLÓ!! Nekem nagyon bevállt. Mostmár rendesen dús, arab szakállam van. :D járok 2-3 hetente barbershopba, hogy trimmeljék. Sokkal jobb az élet így szakállasként. Másképpen nézek ki, és hálistennek megjegyezték haverok, családtagok, hozzátartozóim, hogy jól áll. :D

Szóval mindent egybevéve, nekem csakis pozitív végeredménnyel szolgált. :)

Ajánlom!

2021. aug. 8. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!