Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell mindig azzal...

Miért kell mindig azzal csesztetni, hogy vékony vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, 158 cm, 46 kg. Állandóan b*sztatnak a rokonságban, hogy túl vékony vagyok. Kondis edzést csinálok, szóval azért formás a lábam, fenekem, van mellem is(75B), mégis mindig valaki szóbahozza. Nem értik meg, hogy ilyen alkat vagyok, hiába eszek sokat. Már annyira nincs önbizalmam, hogy pasizni sincs kedvem, úgyis biztos túl vékonynak tartanának(most 1 hónapja vagyok szingli, az előző barátomnak tetszettem így, de már nem tudom mit higgyek..).


Aki még vékony, ti hogy birkóztok meg a cseszegetéssel? Miért nem lehet felfogni, hogy ez nagyon bántó? Hátrány szokott lenni pasizásnál az alakotok?



2020. márc. 20. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en is megkapom! :D foleg a lany csoporttarsaimtol. Az elejen zavart, mert egyebkent onbizalomhianyos voltam. Aztan rajottem, hogy ez egy betegseg, es ugy hivjak, hogy irigyseg. 168 centi vagyok es 52-53-54 kilo kozott mozgok. Nem a lanyokra kell hallgatni hanem a fiukra/ferfiakra! Lemegyek a kondiba a szemelyi edzok, szoktak megdicserni es a sok bamulo szemet is szoktam latni. Mikozben az egyetemen “ jaj hat semmi szep nincs semmi, vekony es ennyi, de a kutyakkal a csontok jatszanak”. De azert latom, hogy amikor eszek majd kiesik a szemuk, hogy nezzem hogy en mit hogy eszek, aztan a kovetkezo nap hasonlo etrenddel rukkolnak elo. Javaslom hogy mindenki a sajat dolgaval foglalkozzon. Mindenki egysegesen gyonyoru! Csak ugye kinek mi.
2020. márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
100%
Én kb. 10 éve bevettem a leszarom tablettát és elengedem a fülem mellett. Nekem az a kedvencem, hogy sokan csak akkor szólnak meg ha valami olyanon kapnak rajta, amit a fogyókúrával vagy az éhezéssel azonosítanak gondolatban, pl. ha megtudják hogy ettem vmi egészségeset, hogy nem igazán eszek zsírt vagy hogy balettozok. Egyből jön az "ahá akkor ezért vagy ilyen sovány" :D hogyne. Véletlenül sem lehet hogy csak szeretem a zabkását meg a salátát. Ugyanezek az emberek nézik guvadt szemekkel amikor épp előttük eszek olyasmit, amit szerintük nem eszek pl. fagyit vagy csokit.
2020. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem durván vékony. Én 167 centihez vagyok 48 kg és senki nem mondta még, hogy túl vékony lennék. Normális alkat. Nem kell többet enned, hidd el, hogy nem vagy túl vékony. Csak irigyek, nem kell felvenni. A pasizástól se tartson vissza, a férfiak 95%-a téged választana egy husibb helyett.
2020. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez az én családom. 165 centi, 45 kiló voltam. "jó vékony vagy, hízzál!"

Felszedtem 5-6 kilót "pfeej jól kikerekedtél, nagy csípőd lett, kerek fejed"

Na innentől kezdve sz*rtam bele. Újra edzek, visszafogyok 2-3 kilót mert úgy érzem jól magam.

Pasizásnál nem hátrány a vékonyság. De azért sok mindentől is függ, mint a vékony testalkat. (és itt most csak a külsőségeket értem ez alatt, nem a belsőt)

2020. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok pozitív választ, nagyon jól esik! :) Igazából én teljesen jól érzem magam így a bőrömben, nem szeretnék teltebb lenni, egyedül arra figyelek, hogy azért a fenekem formás legyen, ne lapos. De igazatok van, biztos vagyok benne, hogy csak az irigység szól belőlük :) Főleg, hogy ezeket a “beszólásokat” leginkább kövér nőktől kapom.
2020. márc. 24. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!