Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Géllakkal lehet ombre körmöt...

Géllakkal lehet ombre körmöt készíteni?

Figyelt kérdés
Palettán szoktam szórakozni, különböző mintákat gyakorlok rajtuk. Festegetek, nyomdázok, jól elvagyok vele, de az Ombre nem megy. Se szivaccsal, se sehogy. Csak akkor, ha én magam csinálom a lakk ecsetével. Mi lehet a gond? Előre leszögezem mielőtt nekem esnek, csak a műanyag körmöket festegetem.
2020. márc. 27. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet.

Vagy a színezett alapozózselékkel ( pl crystalnál compact) milky white + körömágy szín.

A másik (én ezt szeretem) nude szín telibe és szivacsos ecsettel sűrű (!!!) zselével. Erre kifejezetten a festő vagy nyomdazseléket használom. Iszonyatosan kevés kell belőle és halvány rétegekben dolgozni. Ne csak a színt vedd fel az ecsetbe addig dolgozd bele pamacsolva a színt az ecsetbe amég szinte eltűnik akkor jó

2020. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nyomdalakkal csináltam én is , az sikerült. Szép lett, viszont sima gél lakkal nem ment, nem maradt rajta, túl vizesnek tűnt. Nemrég rendeltem színes zselét, remélem azzal sikerülni fog,az elég sűrű.
2020. ápr. 9. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a festő illetve nyomdazseléket ajánlanám géllakkal nem mindig működik(ahol igen ott a nagyon sűrű 1 rétegben fedő szuperpigmentált anyagokkal), ott leginkább ombre ecsettel (nem a szivacsossal) lehet szép átmenetet de idő és anyagigényesebb. Arról nem is beszélve, hogy veszel pár alapszínt kifejezetten sűrű festőzselét és annyi színt tudsz keverni hogy csak a képzeleted szab határt :)
2020. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!