Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak?

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Reggelig tudnám sorolni a hibáimat a külsőmön.

De ami abszolút felbosszant, az az hogy tini koromban nagyon elhiztam, aztán elkezdtem tudatosan étkezni, sportolni és le is fogytam (azóta megint el vagyok hizva) 😅

De kB a testem úgy néz ki mint aki 6ot szült. Sőt, sokszor még azok a nők sem néznek így ki. Tele van az oldalam striaval, amit kenek minden sz*rral, de természetesen semmi nem segít rajtuk már. Narancsbőrös vagyok mindenhol ahol csak lehet. A melleim laposak, lógnak. A karom akárcsak egy kisportolt férfié. A fenekem lapos, formátlan. Széles csípő, nagy has.

Egyedül ami szép rajtam, az a hajam...


Elkezdtem megint edzeni mert sirok ha a tükörbe nézek. De az állóképességem egyenlő a nullával. Rengeteget dohányzom, régóta. A levegőért kapkodok 100 méter futás után, a fejem fáj ha edzek minden alkalom után. .... Semmi akaraterőm és semmi önbizalmam nincs. Utálom magam ezek miatt..... 😥


2020. márc. 30. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Pl állj le a cigivel. Vagy ne. A kátrány barát ^^ csak, hogy egyet említsek ^^
2020. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Látom kifogás az van szépen.

Nem is értelek komolyan. Itt sírsz de tenni nem teszel semmit hogy jobban érezd magad a bőrödben.

2020. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!