Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni piercing szúrás?...

Otthoni piercing szúrás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval otthon saját kezűleg szeretnék egy vertical labret piercinget szúrni. Piercinget már megvettem hozzá és azt hiszem van itthon branűl tű is. Nos ez a tű jó lesz hozzá? Fertőtlenítő is van.

És így tanácsokat kérnék, mire figyeljek oda stb, biztos ami biztos. Már fülbe volt hogy szúrtam, de azért ez mégis csak ajakba menne. Mennyi idő mire begyógyul? Piecerhez nem tudok menni a corona miatt is, meg nem akarok már hónapokat várni se hogy megcsináltassam. Igy saját magam szeretném.


Trollok OFF, csak a kérdéssel kapcsolatba írjatok. Köszi.

21/L.



2020. márc. 31. 22:47
 1/5 anonim válasza:

Először is bocsi, hogy nem tudok segíteni. Csak azt szerettem volna mondani, hogy szurkolok. Én is gondolkodtam az itthon pc szúráson, de hanyagoltam a dolgot. Egyébként szemöldök piercinget szeretnék. Véleményed érdekelne, mit gondolsz a szemöldök piercinges férfiakról?


22/f


U.i. piercinget még nem szúrtam, de tetoválni már tetováltam magamra

2020. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana hozzá egy fogó még. Jól lefertőtleníted, kicsit bejelölöd a helyét, fogóval összefogod és átszúrod a tűvel. Aztán ha beraktad a piercinget, fertőtlenítsd még egyszer óvatosan. Ha van segítséged, és ő csinálja, praktikusabb. Alapesetben nem ajánlanám otthon, de mi például a mellpiercingemet csináltuk meg így itthon, és nem lett semmi baj. :)

22/L

2020. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a snakebite piercinget itthon szúrtam magamnak. Lefertőtlenítettem, átszúrtam, a piercinget belettem. Mielőtt kiszúrod ellenőrizd le, hogy a piercing szára biztosan belefér e a branülbe. Egyszer jártam úgy hogy túl kicsit vettem, kiszúrtam, de a piercing a jóistennek se ment bele a lyukba. Igen kellemetlen dolog.
2020. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne szúrj otthon. Azért vannak a piercerek hogy megcsinálják és ők értenek is hozzá
2020. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy lehet lehet valakinek annyi akaratereje, hogy a szúrást magának megcsinálja... Nem tudnék így magamnak fájdalmat okozni...
2023. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!