Fülporc szúrás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fülporcba szeretnék egy piercinget, és egy kicsit tanácstalan vagyok. Budapesten hol érdemes? A WestEndben lévő piercinges jó? Lövés vagy szúrás? És mennyi ideig kell "utógondozni"? Mennyire fáj?

2020. jan. 9. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:

NEHOGY LÖVESD!

Bár, ha jó helyre mész ott úgyse fogják.

A Westendről nem tudok véleményezni, mert ott nem voltam, de hallottam róla

mindenfélét, gondolom több piercer van ott, ezért lehet ez, szóval én a helyedben nem vállalnám be, mert lehet kifogsz egy bénát.

Utókezelni addig kell, amíg be nem gyógyul, és a gyógyulás mindenkinek más, van akinek pár hónap, van akinek, meg évekig gyógyul, de ez függ a piercingtől is, mert például az industrial gyógyul a leglassabban, az fél év minimum, de egy rook viszonylag hamar meggyógyul.

Én az Ink Man-ben voltam, jó áron dolgoznak, és szépen megcsinálta a srác.

De tudom ajánlani a Triguna Body Artot, ott még nem voltam, de Zagyvai elég profi.

2020. jan. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld kéz!
2020. jan. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!