Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű és frizurájú...

Milyen színű és frizurájú hajatok van?

Figyelt kérdés
Gondolkodtok frizura váltáson? Kort és nemet is írhattok.

2020. ápr. 3. 13:06
 1/9 Metionin ***** válasza:
Sötétkék, derékig ér, egyenes, U alakúra van az alja vágva. Egyelőre nem gondolkodom váltáson, pár éve már ilyen csak a hossza nő. Max ha már zavaróan hosszú lesz (pl. ráülök) akkor visszább vágatom. 29 nőstény.
2020. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sötétszőke,alapszín,nem festetem. Jelenleg olyan semmilyen, hátul hátközépig ér, full egyenes. Fodrászhoz sosem járok,a tesóm szokott belőle vágni néha. Gondolkoztam,hogy rövidebbre vágatom majd egyszer. Igazából nem érdekel annyira. :D

31/n

2020. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Alapból barna, szőke ombre festéssel, hátközépig érő.

Azon gondolkozom, mikor jutok el legközelebb fodrászhoz, mert amíg tart a járvány, inkább nem megyek. Nem éri meg kockáztatni.

34N

2020. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Világos barna, long bob. 16/l
2020. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sötétvörös, hullámos, oldalt félhosszúra vágott frufruval.

Nem akarok váltani.

2020. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hátközépig érő kékesfekete. Egyenes, de néha megcsinálom hullámosra is. Nem gondolkodok váltáson, sokféle formájú és színű volt már, így most a tökéletes. Kicsit nőhetne még, derékig érőre.
2020. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Állig érő egyenesre vágott, szőkésbarna és frufrus. A hajam maga is nyílegyenes. Most nem gondolkodtam váltáson. Eddig nekem ez tetszik a legjobban. 22/L
2020. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vörösesbarna (bár inkább vörös), festetlen, göndör hajam van, ami mell alá ér és egy kis fokozat van bele vágva. Nem tervezek változtatást.

27/N

2020. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy hónapja nullásra nyírom (előtte vállig érő, hullámos, barna volt). Most így nagyon tetszik, egyelőre nem tervezek változtatni rajta. 25/L
2020. ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!